Strona główna » Rozrywka » Seriale » obyczajowe » Na dobre i na złe

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Na dobre i na złe - Twardzielka

Fot. TVPBeger potrafi być okrutny i bezwzględny, ale Gloria też jest twardą zawodniczką. Jak potoczy się ich kolejna rozmowa? Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcina 891! »  
00:01:33

Na dobre i na złe - Tlenoterapia

fot. TVPProfesor Bart i doktor Beger polecają dotlenianie… Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 890! »  
00:01:36

Na dobre i na złe - Gorzej niż małżeństwo

Fot. TVPFalkowicz naprawdę zaprzyjaźnił się z Sarą i coraz częściej zaprasza ją do domu. Ale czy Matylda i Jadzia również czują do niej sympatię? Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 889! »  
00:00:52

Na dobre i na złe - Może szkoda?

Fot. TVPMiędzy Majką i Borysem naprawdę iskrzy, choć na myśl o miłości doktor Jakubek wpada w panikę. Jak potoczy się ich kolejny dyżur? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka 888! »  
00:00:53

Na dobre i na złe - Nie pytaj

Fot. TVPKuba walczy o życie, a Krzysztof ma na rękach krew. Jak – po tak dramatycznych wydarzeniach – będzie wyglądało kolejne spotkanie Radwana z Blanką? SCENA PRZEDPREMIEROWA z odcinka numer 887 już czeka, zapraszamy... »  
00:00:58

Na dobre i na złe - Dobra kolejność?

Fot. TVPZapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 886 – i osobliwe pożegnanie Artioma z Michałem! »  
00:01:29

Na dobre i na złe - Jesteśmy rodziną!

Fot. TVPRadwan desperacko próbuje zabrać milion złotych na okup dla porywaczy Kubusia, a przyjaciele ze szpitala zaczynają się o niego niepokoić… Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 885! »  
00:00:59

Na dobre i na złe - Na podłodze

Fot. TVPW 884. odcinku Falkowicz pozna intrygującą kobietę, Sarę Berezińską (w tej roli Agnieszka Kawiorska). Młoda chemiczka odwiedzi szpital w Leśnej Górze szukając chirurga, który zgodzi się pomóc jej w badaniach.Jak potoczy się ich kolejne spotkanie? Zapraszamy na scenę przedpremierową! »  
00:01:56

Polecamy