wideo

pokaż: wg daty | alfabetycznie
widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Na sygnale - odc. 259 – To nie jest normalne

4x3Górę czeka kolejne spotkanie z Robertem, byłym narzeczonym Lidki. Tymczasem do stacji napływają nowe wezwania. Kilkuletni chłopiec dzwoni na numer alarmowy, bo chce przerwać kłótnię rodziców. Doktor Reiter próbuje za to pomóc starszej kobiecie, która została pobita przez znajomego. »  
00:23:10

Na sygnale - Kulisy serialu – odcinek 37

fot. TVPZapraszamy na kulisy serialu! »  
00:04:20

Na sygnale - Zasłużył?

Fot. TVPW najbliższym odcinku – numer 259 – doktor Górska da Arturowi... klapsa. Jak lekarz zareaguje na takie „wyróżnienie”? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ! »  
00:01:25

Na sygnale - odc. 258 – Przerwane połączenie

Fot. TVP Zosia wraca do stacji jako wolontariuszka i znowu trafia do jednego zespołu z Nowym. Ich pierwszą pacjentką jest dziewczyna, która została porażona prądem w wannie. Ekipa doktora Banacha jedzie na wezwanie do bezdomnego, który zasłabł w sklepie. Gdy badania wykazują, że mężczyzna jest bliski śmierci, Piotr próbuje doprowadzić do pojednania »  
00:23:22

Na sygnale - Nie pierwszy raz

fot. TVPRatownicy wciąż szukają nowej miłości... ale nie tylko oni! Komu wpadnie w oko doktor Góra – w odcinku numer 258? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ... »  
00:01:17

Polecamy