Przygotowania do Eurowizji 2021 idą pełną parą! Polska delegacja po raz pierwszy miała okazję zapoznać się z rotterdamską Ahoy Areną, w której odbędzie się konkurs. »
Oliwka i Kajtek spotykają Justina z Mariolą. Jak ocenią nowy związek kolegi? Zapraszamy na scenę przedpremierową odcinka 2087! „Barwy szczęścia” codziennie o godz. 20.10 w TVP2. Przedpremierowe odcinki są dostępne w TVP VOD. »
Niestrudzona załoga karetek pogotowia ze szpitala w Leśnej Górze powraca na antenę TVP2 już w środę 4 września o godzi. 21:55! W oczekiwaniu na dalsze losy bohaterów, fani serialu „Na sygnale” mieli okazję spotkać się aktorami, wcielającymi się w ich ulubione postacie. »
Tym razem „Szansa na sukces” gościła legendę polskiej sceny muzycznej Eleni. Rywalizacja była bardzo wyrównana, jednak zwycięzca odcinka mógł być tylko jeden. W wielkim finale o udział w koncercie Debiuty podczas KFPP w Opolu powalczy Lena Romul. „Szansa na sukces. Opole 2021” w TVP2 w niedziele o 15:15, a wszystkie odcinki w TVP VOD! »
Natalia popadła w melancholijny nastrój. Czuje, że nie realizuje się w pracy, wobec czego prosi o urlop. Ze skutkiem natychmiastowym! Zapraszamy na scenę przedpremierową z 278 odcinka serialu „Ojciec Mateusz”. Nowe odcinki od 12 września w TVP1. Przedpremierowe odcinki tylko w TVP VOD. »
Reprezentant Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji - Rafał Brzozowski dotarł w sobotę do Rotterdamu, gdzie w tym roku odbywają się eurowizyjne koncerty. Transmisja półfinałów 18 i 20 maja, a finału - 22 maja o godz. 21:00 w TVP1! »