TVP.plInformacjeSportKulturaRozrywkaVODSerwisy tvp.plProgram telewizyjny
zaloguj się
Dostępność
 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

18-latka ubierze Małgorzatę Kożuchowską!

08:53, 31.01.2011
18-latka ubierze Małgorzatę Kożuchowską! Zwyciężczynią konkursu na stylizację Natalii Boskiej, bohaterki serialu „Rodzinka.pl”, granej przez Małgorzatę Kożuchowską, została 18-letnia Karolina Ościk.

Zwyciężczynią konkursu na stylizację Natalii Boskiej, bohaterki serialu „Rodzinka.pl”, granej przez Małgorzatę Kożuchowską, została 18-letnia Karolina Ościk.

Przysłane przez nią stylizacje zachwyciły szefową zespołu stylistów serialu Annę Męczyńską wysmakowanym eklektyzmem. Według jurorki Karolinie udało się połączyć ze sobą różne elementy i dodatki, które teoretycznie do siebie nie pasują, a zestawione razem tworzą nową atrakcyjną całość.

Nagrodą w konkursie zorganizowanym przez tvp.pl i magazyn „Pytanie na śniadanie” była wizyta na planie serialu i spotkanie z odtwórczynią głównej roli. W elementach zwycięskiej stylizacji Małgorzata Kożuchowska pojawi się również w serialu.

Do Warszawy Karolina przyjechała z małej miejscowości koło Bełchatowa. Towarzyszył jej chłopak Adrian. Obecnie 18-latka uczy się w klasie maturalnej. Jej pasją są moda i stylizacja. Prowadzi nawet modowego bloga. – W przyszłości chciałabym zajmować się stylizacją na poważnie – mówi zwyciężczyni konkursu. – Zamierzam iść na ASP w Krakowie na projektowanie ubiorów.

Zdaniem laureatki konkursu, przygotowanie stylizacji dla bohaterki granej przez Małgorzatę Kożuchowską wymagało znajomości charakteru i osobowości postaci. – Przeczytałam wywiad ze stylistką Anną Męczyńską, współpracującą z serialem – wyjaśnia. – Dowiedziałam się, jaki styl reprezentuje Natalia Boska. Do niego dostosowałam zawartość mojej szafy.

A co Karolina myśli o stylu Małgorzaty Kożuchowskiej, okrzykniętej ikoną mody? – Podziwiam sposób ubierania się pani Małgosi – zapewnia 18-latka. – Aktorka doskonale bawi się rozmaitymi stylami.
 
 
 
...