Kawa czy herbata?

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Moja Niedziela – 20 listopada

12:32, 19.11.2011
Moja Niedziela – 20 listopada

Miłość niejedno ma imię, źródło: www.sxc.hu, CaroFarion
Miłość niejedno ma imię, źródło: www.sxc.hu, CaroFarion

Podziel się:   Więcej


Prowadzący: Iwona Radziszewska i Artur Orzech


„Kawa czy herbata? Moja Niedziela" jak zwykle obfituje w wiele interesujących tematów.
Przygotowaliśmy m. in. śniadanie z mistrzem, wywiad z aktorem „Zmierzchu" – Taylorem Lautnerem oraz występ Mietka Szcześniaka.

W programie:
- śniadanie z mistrzem – Janem Nowickim
- życie erotyczne rodziców – goście: Beata Kawka, Zuzanna Ziomecka, Małgorzata Liszyk-Kozłowska – psycholog. Jak rozmawiać z rodzicami o seksie? Czy rodzice powinni rozmawiać z dziećmi o swoim seksie? Czy istnieją tematy tabu? Czy jest granica szczerości między dziecmi i rodzicami?
- moja kuchnia – Wojciech Amaro – co trzeba mieć zawsze w domu, gdy przyjdą niespodziewani goście?
- felieton artystyczny Tomasza Żądy, a w nim: zdolne dziewczyny – Boogie Town, Florence & The Machine)
- nigdy nie jest za późno na miłość. Nasi goście: Katarzyna Lengren, Grażyna Wolszczak, Andrzej Komorowski – psycholog. Gdzie i kiedy spotkać swoją nową milość? Czy stara miłość determinuje nową? Czy trzeba czekać na miłość czy jej szukać?
- wywiad z aktorem sagi „Zmierzch"
- horoskop prawdę powie. Goście: David Harklay, Katarzyna Pakosińska, Majka Jeżowska. Dlaczego ludzie wierzą w horoskopy i tak lubią je czytac? Ile jest w nich prawdy? Czy od horoskopów można się uzależnić? (zamawianie horoskopów). Czy horoskopy mają wpływ na życie czytającego? W jaki sposób rozróżnić hosztaplerkę od prawdy naukowej?
- dziedzictwo praw autorskich. Goście: Małgorzata Niemen, Agata Passent. Co to znaczy być dziedzicem praw autorskich? Czy nasi goście czują się takimi dziedzicami? Jaki jest bagaż dziedzictwa? Jak wygląda kierowanie twórczością po zmarłych? Małgorzata Niemen walczy o niewydawanie płyt swojego męża wbrew fanom artysty
- Mietek Szcześniak i Wendy Waldman – nowa płyta Mietka „Signs" nagrana w Stanach Zjednoczonych, w Londynie i w Nashville we wspólpracy ze znaną producentką, kompozytorką wokalistką i autorką tekstów – Wendy Waldman, która pracowała z takimi sławami jak Vanessa Williams, Robert Smith (The Cure) i Donem Johnsonem. To pierwszy, anglojęzyczny album artysty
- występ zespołu Mietka Szcześniaka