Kawa czy herbata?

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Środa – 31 sierpnia

20:29, 25.08.2011
Środa – 31 sierpnia Dziś nasz program obchodzi 19 urodziny! Zatem świętujemy! Poza tym rozmawiamy o zadłużeniu, wirtualnej rekonstrukcji zabytków, treningu pamięci i kontrowersyjnych metodach wychowawczych, a także o nowych programach w Jedynce. Zapraszamy!

- trening pamięci – jak pracować z dzieckiem nad pamięcią? O tym, że praca od najmłodszych lat nad naszym mózgiem daje zadziwiające efekty, a pamięć jest ważna nie tylko w nauce, ale i w codziennym życiu rozmawiamy z RYSZARDEM ZAREMBĄ – trenerem pamięci, ANDRZEJEM KRYWYM – muzykiem, wokalistą grupy De Mono oraz uczennicą szóstej klasy szkoły podstawowej – JULIĄ BARTOSZUK, która zajęła II miejsce w tegorocznych Mistrzostwach Polski w Szybkim Zapamiętywaniu.

- „Jesień w Jedynce” – felieton KATARZYNY KOPEĆo nowych programach edukacyjnych i dziecięcych, które można oglądać od września

- „Jak zostać światowej sławy makijażystą?” – felieton KATARZYNY KOPEĆ, jej rozmowa z JAMES’EM VINCENTEM, który od lat pracuje w Hollywood. Współpracuje z największymi gwiazdami światowego kina i muzyki.

- rocznica porozumień sierpniowych – KRZYSZTOF DUDKA – szef Narodowego Centrum Kultury i BASIL KERSKI – szef Europejskiego Centrum Solidarności zapraszają na uroczyste otwarcie wystawy „21 x TAK” Dzisiaj o godz. 15.30 w Galerii Kordegarda w Warszawie Prezydent RP otworzy niezwykłą wystawę. Przygotowano ekspozycję oryginalnych tablic z 21. postulatami strajkujących w Stoczni Gdańskiej..Nie wszyscy z Państwa pewnie wiedzą, że SA one zabytkiem wpisanym na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Na co dzień można je oglądać w Muzeum Morskim w Gdańsku. Wystawa w Warszawie będzie czynna do 4 września.

- wychowanie przez upokorzenie? – z dr ZUZANNĄ TEOPLITZ – specjalistką w zakresie psychologii rozwojowej dzieci, z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz z EMILIANEM KAMIŃSKIM – aktorem i tatą będziemy dyskutować na temat tego, czy upokarzanie dzieci jest dobrą i skuteczną metodą wychowawczą

- muzyczny gość dnia – rozmowa z ANDRZEJEM KRZYWYM, wokalistą zespołu De Mono. Nasz gość opowiada m.in. o akcji zespołu, której celem jest promocja młodych talentów. Przez całe wakacje w czasie koncertów piosenka „Jednym zdaniem” z najnowszej płyty De Mono – „No Stress” jest wykonywana z młodymi zdolnymi wokalistkami. Z najlepszą zostanie nagrany singiel. Wszystkich fanów zespołu zapraszamy na koncert do Wałbrzycha już w najbliższą niedzielę.

zobacz również

  brak informacji