Kawa czy herbata?

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Środa – 5 września

22:10, 03.09.2012
Środa – 5 września Witamy w środowy poranek w „Kawie czy herbacie?”. Zapraszamy na rozmowy o psychologii, szkole i nie tylko.

Witamy w środowy poranek w „Kawie czy herbacie?”. Zapraszamy na rozmowy o psychologii, szkole i nie tylko.

Anna Dereszowska opowiada nam o serialu „Siła wyższa” (fot. Krzysztof Wellman)
Anna Dereszowska opowiada nam o serialu „Siła wyższa” (fot. Krzysztof Wellman)

Podziel się:   Więcej
Prowadzący: Paulina Chylewska i Grzegorz Miśtal

Oto kilka środowych tematów:

jak budować pewność siebie? – rozmawiamy o tym, jak manupulują nami inni i próbujemy się dowiedzieć, dlaczego tak często tracimy poczucie własnej wartości. Naszym gościem będzie psycholog dr Paweł Pawłowski.

„Tornister pełen uśmiechów” – podsumowujemy akcję Caritasu, który już czwarty raz zakupił szkolne wyprawki dla najuboższych uczniów. Naszymi gośćmi są Robert Choma prezydent Przemyśla i ks. Bartosz Rajnowski Kanclerz Kurii Metropolitalnej w Przemyślu.

„ZUS dla Ciebie” – tym razem w naszym cyklu informacje dla pracodawców, którzy delegują swoich pracowników do pracy w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub Szwajcarii, a także dla tych osób prowadzących działalność na własny rachunek, które chcą czasowo prowadzić działalność gospodarczą w innym państwie członkowskim.

myślenie zamiast kucia – naszymi gośćmi są: absolwent Cambridge Grzegorz Nawrocki, Marek Płoucha – coach oraz Agnieszka Bielska z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, koordynatorka Akcji 2. – Wolontariat Europejski, program „Młodzież w działaniu”. Rozmawiamy o metodach nauczania i o tym, jak nauczyć młodzież szkolną planowania ścieżki edukacyjnej.

Tajlandia Expo – od 6 do 9 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Tajlandia Expo – „Biznes i inwestycje z Tajlandią”. Naszym gościem będzie Thakur Phanit – Ambasador Królestwa Tajlandii w Polsce.

20 lat Radia PLUS – dowiemy się, jakie atrakcje przygotowała popularna rozgłośnia z okazji swoich urodzin. Naszymi gośćmi są: dyrektor sieci Radia PLUS Marcin Jedliński oraz prowadząca „Wiadomości” w TVP1 Beata Tadla, która dziennikarskie doświadczenia zdobywała właśnie w tej radiowej stacji.

polska moda dziś i 20 lat temu – co przez ostatnie 20 lat zmieniło się w Polsce w kwestii ubioru, stylu i mody? Czy Polacy wypracowali sobie swój własny styl?

„Siła wyższa” – porozmawiamy o nowym serialu komediowym TVP1, a naszym gościem jest grająca jedną z głównych ról Anna Dereszowska.

„Kod Dostępu” – naszym gościem będzie dziennikarka Barbara Czajkowska, która prowadziła w latach 1993-2006 w TVP program „Linia specjalna”. Obecnie jest gospodynią „Kodu Dostępu” w TVP Info.