Kawa czy herbata?

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Moja Niedziela – 22 stycznia

18:13, 20.01.2012
Moja Niedziela – 22 stycznia

Słodkie napoje to gwarantowany wzrost kalorii. Źródło: www.sxc.hu, Ale_Paiva
Słodkie napoje to gwarantowany wzrost kalorii. Źródło: www.sxc.hu, Ale_Paiva

Podziel się:   Więcej


Prowadzący: Klaudia Carlos i Łukasz Grass


„Kawa czy herbata? Moja Niedziela" to szereg atrakcji – kobiece gwiazdy polskiego kina, Katarzyna Zielińska pomagająca przyjaciółce chorej na raka, gwiazdy serialu „Plebania”, rady co pić i jak nie chrapać.

A oto szczegóły:
- wystarczająco dobra matka – co oznacza być wystarczająco dobrą matką? Jaki jest patent na dobre i nie sfrustrowane macierzyństwo? Żadna matka nie jest idealna. Dlaczego nie należy porównywać się z innymi mamami? Czy być bardziej wymagającą, czy pozwalającą na wszystko mamą? Gdzie leży złoty środek?

- na naszej scenie zespół beatbox Me, Myself and I.
Na czym polega beatbox? Jak tworzą dźwięki? Wydanie w ostatnim czasie limitowanego dwupłytowego wydawnictwa „Me Myself And I Takadum! Met Remixers". Praca nad nowym albumem, jaki będzie?, kiedy się ukaże?

- jak dobrać właściwy zapach? Dobór zapachu z uwagi na charakter, okazję, preferencje najbliższej osoby. Gdzie i jak się perfumować, aby zapach utrzymał się jak najdłużej? Co mówi o nas zapach perfum?

- cykl „Muzyczne żądło Żądy”

- aktorzy serialu „Plebania” – to już 12 rok z bohaterami serialu „Plebania” w TVP 1. Czy ludzie spotykani na ulicy kojarzą ich jako aktorów, czy postacie z Plebani? Ciekawostki z planu, zabawne sytuacje. Cechy dobrego serialu – jaki powinien być, aby pokochali go widzowie?

- w kuchni karnawałowe słodkości na jeden kęs

- Mariusz Czerkawski, Emilian Kamiński i ekonomista Paweł Cymcyk - zaproszenie na poniedziałkowy Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej. Jak przygotowują się do testu? Jakie mieli stopnie z matematyki? Jaką wiedzę ekonomiczną trzeba mieć, żeby poradzić sobie w codziennym życiu? Jaka jest wiedza Polaków z zakresu ekonomii? Czy znamy się na ekonomii lepiej niż ekonomiści?

- cykl Marcina Szewczaka „Świat jest szalony”

- uważajmy na to co pijemy. Ile cukru zawierają poszczególne napoje? Jak powstrzymać się przed łykiem ulubionej coli bądź pepsi? Ile kalorii ma kostka cukru? Co i ile należy pić aby było zdrowo i smacznie? Fakty i mity na temat słodzika
- na naszej scenie – zespół Rezerwat

- o obchodach jubileuszu 30-lecia zespołu Rezerwat

- chrapanie – zmora większości kobiet. W studio: Magdalena Matwiejczuk – psycholog, Agata Załęcka – Kabaret Moralnego Niepokoju, Marcin Broda – laryngolog, Bogdan Kalus – aktor. Mężczyźni chrapią – kobiety cierpią! Kobiety nie przyznają się, że chrapią. Dlaczego to takie wstydliwe? Jak pozbyć się tej uciążliwości? Co na to medycyna? Dlaczego chrapanie przyczynia się do rodzinnych konfliktów? A może spać w osobnych pokojach? Czy do chrapania można się przyzwyczaić?

- panie Kalendarza „Kobiety Kina 2012, aktorki: Magdalena Zawadzka, Ewa Błaszczyk – założycielka fundacji „Akogo?”, Grażyna Barszczewska oraz Mirek Pietruszyński - fotograf, robił zdjęcie Magdalenie Zawadzkiej. Co oznacza bycie ikoną polskiego filmu? Jak aktor spełnia oczekiwania coraz bardziej wymagającej publiczności? Złote lata polskiego kina. Na jakim etapie jest budowa pierwszej w Polsce kliniki dla dzieci po ciężkich urazach mózgu - „Budzik" fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?"?

- aktorka Katarzyna Zielińska oraz Ida Karpińska - prezes „Kwiat Kobiecości” - Ogólnopolskiej Organizacji na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy. Dziś rozpoczyna się Europejski Tydzień Walki z Rakiem Szyjki Macicy. Omawiamy szczegóły akcji „Piękna, bo zdrowa”. Jaka jest rola badań profilaktycznych? Katarzyna Zielińska pomaga swoje przyjaciółce chorej na raka. Jak żyć z nowotworem? Jak żyć, aby „rak” nie był wyrokiem? Jak każdy z nas może pomóc ludziom chorym na nowotwór?

zobacz również

  brak informacji