Kawa czy herbata?

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Wtorek – 22 maja

20:50, 21.05.2012
Wtorek – 22 maja Gospodarzami tego spotkania są Agata Konarska i Marek Zając. Dziś rozmawiamy o odchudzaniu, dekoracji weselnych stołów i rynku pracy. Zapraszamy Państwa nad Bug, na opolski festiwal oraz rekomendujemy interesującą książkę i doskonałą płytę. Zapraszamy!
- „Bug rajem dla turystów cz.2 ” – felieton Tomasza Wolnego. Gościmy w gminie Mielnik

- „Moje EURO” – stały wtorkowy cykl przygotowany przez Redakcję TVP Sport. Tym razem o swoich planach na czas UEFA EURO 2012 opowiadają: Kazik Staszewski, Jolanta Kwaśniewska i Kazimiera Szczuka

- „Lokum dla Biało-Czerwonych” – felieton Katarzyny Kopeć. Już 31 maja reprezentacja Franciszka Smudy zjedzie do Warszawy na EURO 2012. Teraz maja Państwo szansę zobaczyć, w jakich warunkach zamieszka nasza drużyna oraz jakie atrakcje dla piłkarzy przygotowano w hotelu.

- wydawnicza nowość – Państwa gośćmi są: prof. dr hab. Ariadna Gierek-Łapińska – znakomita okulistka, była synowa Edwarda Gierka oraz Dariusz Kortko – współautor książki „Czerwona księżniczka”. To wspomnienia pani profesor. „Czerwona księżniczka” to książka o pierwszym mieszkaniu, pierwszej pracy, pierwszym samochodzie i pierwszych zaszczytach, a także o słynnej klinice i samotności na szczycie. Książka opisuje historię życia Ariadny Gierek-Łapińskiej, byłej synowej I sekretarza KC PZPR. Prof. Ariadna Gierek-Łapińska to przede wszystkim legenda polskiej okulistki, do której przyjeżdżali pacjenci z całej Polski. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła do sal operacyjnych mikroskopy, dzięki którym zabiegi stały się mniej dokuczliwe dla pacjentów. Jej sława rosła z dnia na dzień, ale wraz z sukcesami pojawiało się coraz więcej plotek na temat jej osobistego życia. Mówiono, że synowa Edwarda Gierka na pewno musi mieszkać w marmurach, jeździć „na ciuchy” do Paryża, kąpać się w kryształowej wannie oraz być córką Leonida Breżniewa. Ona nigdy nie komentowała tych plotek. Choć alkohol zabijał jej karierę, ona zaprzeczała, że pije. Straciła prawo wykonywania zawodu i szpital, który zbudowała w Katowicach. Długo nie chciała o tym opowiadać, ale w końcu udało się ją przekonać, żeby przerwała milczenie. Uwaga! – mamy dla Państwa te książki, wystarczy zadzwonić pod nr tel. 22 50 70 157

- „Bug rajem dla turystów cz.3” – felieton Tomasza Wolnego, ciąg dalszy wizyty w gminie Mielnik. Atrakcjami są: spływy kajakowe po Bugu, pieczenie korowaja, czy też wizyta w kopalni kredy.

- dekoracje weselnego stołu – wielu cennych porad udzielają Anna Baranowska – konsultantka ślubna oraz Aleksandra Twardowska – specjalistka weselnych dekoracji Kontynuujemy nasz cykl ślubny. Odkrywamy sekrety przygotowań do ślubu i wesela. Dziś o dekoracji stołu weselnego i dekoracji domu na przyjęcie. Za tydzień – 29 maja będzie o ślubnych zaproszeniach.