Kawa czy herbata?

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Wtorek – 5 czerwca

21:48, 04.06.2012
Wtorek – 5 czerwca Dziś rozmawiamy o implantach, jest też poradnik dla początkujących kibiców piłkarskich i instruktaż dla rodziców, jak odczytywać znaki na grach komputerowych. Poza tym w programie interesujące felietony, sekrety weselnego jadłospisu oraz doskonały gość – Zofia Kucówna i jej najnowsza książka. Zapraszamy!

Dziś rozmawiamy o implantach, jest też poradnik dla początkujących kibiców piłkarskich i instruktaż dla rodziców, jak odczytywać znaki na grach komputerowych. Poza tym w programie interesujące felietony, sekrety weselnego jadłospisu oraz doskonały gość – Zofia Kucówna i jej najnowsza książka. Zapraszamy!

Dziś 1. cześć poradnika kibiców o Stadionie Narodowym (fot. PAP)
Dziś 1. cześć poradnika kibiców o Stadionie Narodowym (fot. PAP)

Podziel się:   Więcej
Prowadzący: Odeta Moro-Figurska i Michał Adamczyk

Mistrz kuchni – Marcin Budynek – czeskie zakąski

DYŻUR EKSPERTA – pod nr tel. +48 22 50 70 156 na Państwa pytania dotyczące implantów odpowiada dr n. med. Jan Dethloff

I szczegóły wtorkowej „Kawy czy herbaty?”:

- „Bike Maraton” – felieton Arkadiusza Dziubka o imprezie rowerowej skierowanej głównie do amatorów i miłośników dwóch kółek. W ciągu kilkunastu tegorocznych edycji odwiedza już nie tylko Dolny Śląsk. Tym razem w Kluszkowcach rywalizowało bądź walczyło ze swoimi słabościami około 600 zawodników.

- implanty stomatologiczne – czy trzeba uzupełniać braki pojedynczych zębów? Na Co zwracać uwagę przy wyborze implantów? Jak długo wytrzymują implanty? Implanty powoli powszednieją, ponieważ ich ceny spadają, ale laikowi trudno jest się poruszać w gąszczu ofert. Jakie rodzaje implantów, u kogo powinny być stosowane? Jak wybrać te najlepsze, czym się kierować? Czy implant to zawsze jest dobry pomysł? Co to jest nawigacja implantologiczna? Na te i wiele innych pytań ważnych dla naszego uzębienia odpowiada dr n. med. Jan Dethloff – stomatolog, właściciel kliniki

- „Wioski dziecięce” – felieton Bartosza Łyżwińskiego. Pomysł na nietypowy wyjazd integracyjny. Zamiast do szkoły przetrwania czy do SPA, pracownicy pewnej firmy wybrali się do SOS Wioski Dziecięcej w Karlinie.

- kryzys jako… szansa – Państwa gościem jest Marek Zuber – ekspert ekonomiczny. Porozmawiamy o kryzysie… inaczej. Czy kryzys, na który wszyscy narzekamy, nie jest przypadkiem dobrym momentem na rozpoczęcie oszczędzania, na kupowanie akcji i inwestowanie w fundusze?

- „Moje EURO” – stały wtorkowy cykl przygotowany przez Redakcję TVP Sport. Tym razem o swoich planach na czas UEFA EURO 2012 opowiadają: aktor – Michał Żebrowski, Piotr i Wojciech Cugowscy oraz Tomasz Lis – dziennikarz