• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

SuperStaś

14:11, 26.07.2019
SuperStaś Oto superksiążka! <BR>Bestseller „SuperStaś” – debiut uznanego rysownika Matta Robertsona nominowany do Waterstones Children’s Book Prize, właśnie ukazał się po polsku nakładem wydawnictwa AMBER.

Oto superksiążka!
Bestseller „SuperStaś” – debiut uznanego rysownika Matta Robertsona nominowany do Waterstones Children’s Book Prize, właśnie ukazał się po polsku nakładem wydawnictwa AMBER.

foto
foto

Podziel się:   Więcej
 
Starszy brat to niedościgły autorytet – zawsze pomoże w potrzebie i uratuje z niejednej opresji.
Ale nie zawsze jest to takie proste, zwłaszcza gdy ten młodszy jest SUPERBOHATEREM…

Przekonuje się o tym Jaś, starszy brat Stasia. Cały świat myśli, że SuperStaś jest wprost wspaniały. We wszystkim jest najlepszy i nic nie sprawia mu trudności – nawet latanie.
Dlatego nikt nie zauważa jego starszego brata. Jednak gdy nadchodzi dzień urodzin Jasia, to on pragnie być w centrum zainteresowania. W końcu to jego dzień. Ale jak pogodzić to z supermocami i superambicjami Stasia?

Jaś i Staś – bohaterowie książki „SuperStaś” na pewno zawładną sercami najmłodszych.
Rodzinna wyprawa do zoo, którą odbędą z rodzicami, przemienia się w uniwersalną lekcję braterstwa.

Dzięki tej pouczającej i zabawnej opowieści dzieci przekonają się, że rodzeństwo gra zawsze w jednej drużynie, dlatego dobrze jest się dogadywać.
Przecież nawet superbohater potrzebuje czasem pomocy starszego brata!
Niepowtarzalne ilustracje w tej książce przyciągają uwagę ...
Książka „SuperStaś” ukazuje się w serii AMBEREK adresowanej do najmłodszych czytelników, która liczy już ponad 30 doskonałych, pięknie ilustrowanych książek, kochanych przez dzieci i rodziców na całym świecie.
Podobnie jest w przypadku „SuperStasia”. Niepowtarzalne ilustracje w tej książce przyciągają uwagę – pomysłowe rozwiązania graficzne, atrakcyjne liternictwo i żywe kolory stanowią o wyjątkowym charakterze tej publikacji.
Dzięki temu wspólna lektura jest nie tylko doskonałą zabawą, ale także pretekstem do rozmowy o tym, że każde z rodzeństwa jest super.
To książka, do której chce się wracać!