• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„WIELCY I MALI TWÓRCY DLA MAŁYCH I WIELKICH SERC"

09:58, 12.09.2012
„WIELCY I MALI TWÓRCY DLA MAŁYCH I WIELKICH SERC" 30 września br. odbędzie się pierwszy koncert w ramach projektu charytatywnego pn. „WIELCY I MALI TWÓRCY DLA MAŁYCH I WIELKICH SERC”. Dochód z całej imprezy zostanie przekazany na rzecz <b>Warszawskiego Szpitala dla Dzieci</b>, na serwis, konserwację i naprawę sprzętu medycznego.

30 września br. odbędzie się pierwszy koncert w ramach projektu charytatywnego pn. „WIELCY I MALI TWÓRCY DLA MAŁYCH I WIELKICH SERC”. Dochód z całej imprezy zostanie przekazany na rzecz Warszawskiego Szpitala dla Dzieci, na serwis, konserwację i naprawę sprzętu medycznego.

„Wielcy i mali twórcy dla małych i wielkich serc"
„Wielcy i mali twórcy dla małych i wielkich serc"

Podziel się:   Więcej
Fundacja „Równi wśród Równych” i Warszawski Szpital Dla Dzieci zapraszają do udziału w pierwszej z cyklu imprez w ramach projektu charytatywnego „WIELCY I MALI TWÓRCY DLA MAŁYCH I WIELKICH SERC”, która odbędzie się 30 września 2012 roku w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny.

Pierwsza część wydarzenia rozpocznie się o godzinie 17.00. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, dla dorosłych i dla dzieci. Wśród nich m.in. pokaz jesiennej kolekcji Marioli Witek z BARBER SHOP, występ Fundacji Funkomitywa z piosenkami dla dzieci, pokaz ciekłego azotu przygotowany przez Centrum Nauki Kopernik, oraz prace artystów plastyków. Podczas imprezy znajdzie się również specjalnie wydzielona strefa z ciekawymi animacjami, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, wśród nich znajdą się m. in. pokazy tańca, pokaz sztuki fryzjerskiej, porady dermatologów, kosmetologów, szkoła makijażu i warsztaty własnoręcznego tworzenia biżuterii. Nie zabraknie również kolorowych klaunów z Fundacji "Dr Clown". Dzięki nim na każdej twarzy zagości uśmiech. Fundacja Nasza Ziemia podczas całej imprezy będzie zbierała używane telefony komórkowe.

O godz. 19.00 rozpocznie się część biletowana wydarzenia. Na scenie w Fabryce Trzciny wystąpią: Robert Gawliński, DAAB, Gaba Kulka, Maja Kleszcz z zespołem IncarNations, Drumbastic, Shantelle Monique & Nils Project, a także Garwoliński Teatr Muzyczny OD CZAPY. W przerwach między występami odbędą się aukcje podczas których będzie można nabyć m.in. replikę Pucharu EURO 2012 wykonaną w całości z czekolady, obrazy, a także inne atrakcyjne rzeczy z autografami znanych osób. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 23:00.

Dochód z całej imprezy zostanie przekazany na rzecz Warszawskiego Szpitala dla Dzieci, na serwis, konserwację i naprawę sprzętu medycznego.