• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Moja klasa – Back to School”

14:00, 06.05.2020
„Moja klasa – Back to School”

fot. Maciej Kurzajewski
fot. Maciej Kurzajewski

Podziel się:   Więcej
Spełnij swoje marzenia i cofnij się do czasów szkolnej młodości! 

Sprawdź ile pamiętasz ze szkoły i z jaką wiedzą mierzą się teraz Twoje dzieci! 

Telewizja Polska 11 maja startuje z nowym teleturniejem „Moja klasa – Back to School”.

Zapowiada się znakomita zabawa, ponieważ na tej „klasówce” można ściągać i podpowiadać, a gracze nie muszą wychodzić z domu.

Gotowi do pojedynku na wiedzę z Maćkiem Kurzajewskim, który poprowadzi tę rodzinną zabawę? 

Program będzie można oglądać w TVP2 codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 18:30.
Zasady są proste.

Uczestnik i jego pomocnicy, jako jedna drużyna odpowiadają na pytania związane z wiedzą z ośmiu klas Szkoły Podstawowej i czterech klas Liceum Ogólnokształcącego. Wybierają jedną z czterech proponowanych odpowiedzi. Po każdej prawidłowej - zdają do następnej klasy i na koniec, czyli po ukończeniu klasy IV LO - zdają maturę. Matura to wielki finał teleturnieju „Moja klasa – Back to School” – tam trzeba poprawnie odpowiedzieć na 5 otwartych pytań. To co gotowi, by zdać maturę na piątkę? 

Drużyna nie rywalizuje z innymi drużynami, odpowiada na czas i wygrywa pieniądze. W sumie można wygrać 24 000 złotych. Dozwolone są wszelkie ściągi. Prowadzący z graczami łączy się poprzez komunikator internetowy. 

Nowy teleturniej „Moja klasa – Back to School” to idealna okazja do rodzinnej zabawy, poszerzenia i sprawdzenia swojej wiedzy bez wychodzenia z domu. TVP zaprasza widzów do odbycia cudownej podróży, w czasie której przypomnimy sobie emocje związane z klasówkami, odpowiadaniem przy tablicy, zaskakującymi odkryciami, ale też podpowiadaniem, ściągami i wszystkimi bardzo emocjonalnymi sytuacjami z jakimi kojarzy nam się szkoła. Oczywiście odpowiedzi bez podpowiedzi znalezionej w Internecie będą premiowane wyższą wygraną.
Casting. 

Udział w teleturnieju może wziąć każdy nie wychodząc z domu. Jak przejść wstępną kwalifikację do „Maja klasa – Back to School”? Najpierw trzeba wypełnić ankietę https://tvp-sa.typeform.com/to/NuSp4a i wysłać filmik z prezentacją siebie i pomocników swojej drużyny na adres: mojaklasa@hugopolska.pl 


„Maja klasa – Back to School” już od 11 maja 2020 r. o godzinie 18:30 w TVP2.