Strona główna » Bydgoszcz
Święta w TVP Bydgoszcz

Święta w TVP Bydgoszcz

Wielkanocne tradycje, orędzie biskupa, filmy i reportaże o błogosławionym papieżu Jana Pawle II, świąteczne wydania cyklicznych programów naszej stacji - co obejrzeć od Wielkiej Soboty do lanego poniedziałku w TVP Bydgoszcz?

Konkurs na 10 lat w Unii

Konkurs na 10 lat w Unii (c)
„Ale się zmieniło!” to plebiscyt TVP i Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, polegający na wyborze najlepszych inwestycji, które powstały dzięki Funduszom Europejskim. Wśród nich jest pięć z Kujaw i Pomorza. Platformą głosowania jest strona www.10LATwUE.pl! »

Mamy bilety na koncert i książki

Zapraszamy do udziału w konkursie (c)
Zaproszenia na koncert kanonizacyjny Jana Pawła II w Toruniu oraz nowości wydawnicze przygotowaliśmy w konkursie internetowym. Aby zdobyć jedną z nagród, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie i mieć trochę szczęścia. »

Internetowy teatr dla szkół

Internetowy teatr dla szkół (c)
Projekt TVP to nowatorska telewizyjna inicjatywa. Grany na żywo spektakl w danym polskim teatrze odbierany jest w tym samym czasie przez kilka tysięcy uczniów w małych miejscowościach w całym kraju - za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej. Kliknij i poznaj szczegóły »

Konkurs! Przegląd teatrów szkolnych

Przegrąd i-teatrzyków (c)
Telewizja Polska S.A. ogłasza kolejny otwarty przegląd konkursowy, skierowany do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, domów kultury i innych placówek oświatowych na spektakl teatralny "Mój dom. Moje otoczenie, Moja ojczyzna" w ramach projektu "Internetowy Teatr TVP dla Szkół". »

Czekamy na zdjęcia i filmy od Państwa

Czekamy na multimedia (c)
Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia? Znalazłeś się "w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie"? Chcesz się tym pochwalić? Przyślij do nas zdjęcia lub krótki film. Zamieścimy je w 'Galerii'! Czekamy pod adresem e-mail: internet.bydgoszcz@tvp.pl »

Możesz być z nami na FB

Jesteśmy na FB (c)
TVP Bydgoszcz jest obecna także na portalu społecznościowym, by być bliżej naszych telewidzów-internautów i liczyć na kolejnych. Promocja naszych informacji, programów, konkursów, udostępnianie, "lajkowanie" - na Facebooku. Kliknij i przekonaj się. »

Jesteśmy w strefie kibica

Jesteśmy w strefie kibica (c)
Magazyn sportowy Huberta Malinowskiego. W każdy niedzielny wieczór w "Sektorze kibica" podsumowanie regionalnych wydarzeń z udziałem gości - sportowców, trenerów, działaczy oraz fanów. »

Astroregion

Astroregion (c)
Tajemnice kosmosu są na wyciągnięcie ręki. Jak po nie sięgnąć? Oto program, który pokazuje miejsca i ludzi, dzięki którym każdy może spoglądać tam, gdzie nie dotarł jeszcze nikt! wideo »

Polityka dla ludzi

Zapraszamy na "Politykę dla ludzi" (c)
Dyskusje o politycznych wydarzeniach i decyzjach, kluczowych dla mieszkańców Kujaw i Pomorza. Anna Trzcińska i Cezary Wojtczak rozmawiają na ważne tematy z politykami z regionu w studio TVP Bydgoszcz. Premiera w każde poniedziałkowe popołudnie. Dołącz do nas na facebook.com/politykadlaludzi »

Dyskusje o samorządach

Samorządni (c)
W cyklu "Samorządni" poruszamy najważniejsze problemy dotyczące życia mieszkańców miast i wsi, rozmawiamy z nimi, a w studio dyskutujemy z zaproszonymi samorządowcami i ekspertami. Premiera w każde środowe popołudnie. »

W altanie, ogródku, na działce

Ogródek bez ogródek (c)
Program dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu w otoczeniu "własnej" flory. Porady, ciekawostki dla pasjonatów kopania, pielenia, przycinania i relaksu na łonie przyrody - jednym słowem - działkowców. Premiera w piątkowe popołudnie. »

Co mamy z wejścia do UE?

Zapraszamy na "Mamy to!" (c)
Pokazujemy, co się zmieniło w regionie od wejścia Polski do Unii Europejskiej. Co przez 10 lat zdobyliśmy, a co straciliśmy? Czy mogliśmy osiągnąć więcej i co jeszcze jest przed nami? Premiera programu Cezarego Wojtczaka i Marcina Tomaszewskiego w niedzielne popołudnia. »

O rolnictwie w regionie

Premiera Agroregionu w każdą sobotę o 10.30 (c)
W magazynie "Agroregion" Maria Sikorska porusza sprawy ważkie dla gospodarzy z Kujaw i Pomorza. Są relacje z ważnych rolniczych wydarzeń, informacje o dotacjach dla gospodarstw, trendach w uprawach, kłopotach rolników, aktualne ceny płodów rolnych. Premiera w każde sobotnie przedpołudnie »

Nowoczesne spojrzenie na rolnictwo

Agroszansa (c)
Nowatorskie i odważne pomysły, wnikliwa analiza rynku i potrzeb odbiorców, a przede wszystkim to, co najważniejsze - klucz do sukcesu rolników. Wszystko co tydzień w magazynie Marii Sikorskiej w TVP Regionalna i TVP Bydgoszcz. Premiera w sobotni poranek. »

Wstęp wolny - z kulturą

Wstęp wolny - z kulturą (c)
Kalejdoskop wydarzeń artystycznych z całej Polski. W każdym odcinku autorzy - Katarzyna Marcysiak i Paulina Rubczak - prezentują zapowiedzi kilkunastu najciekawszych wydarzeń artystycznych. Premiera w TVP Regionalna w każdą sobotę. »

W centrum bydgoskej kultury

TCK (c)
Telewizyjne Centrum Kultury to program, prezentujący aktualne wydarzenia artystyczne w Bydgoszczy: festiwale, premiery, konkursy, osiągnięcia artystów, projekty dla młodzieży i "raczkujących" twórców. Premiera w co drugie piątkowe popołudnie. »

Wszystko o bydgoskiej wodzie

Woda bydgoska (c)
"Woda bydgoska" to cykl audycji, pokazujący - z punktu widzenia mieszkańca - efekty pracy spółki Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy. »

Pyszne danie na ekranie

Nożem i widelcem (c)
Program dla miłośników gotowania i kulinariów. Najlepsi szefowie kuchni wskażą nietypowe rozwiązania, podzielą się swoją wiedzą i zaskoczą fantazją. Premiera magazynu Pauliny Rubczak w czwartkowe popołudnia. »

Zacznij współpracę z TVP Bydgoszcz

Postaw na współpracę z TVP Bydgoszcz (c)
Patronat medialny? Wspólna realizacja projektu? Nowoczesne wykorzystanie telewizji, internetu i mediów społecznościowych? Zapraszamy do współpracy organizacje pozarządowe i instytucje realizujące projekty unijne i granty. Kontakt: e-mail projektybydgoszcz@tvp.pl, nr tel. 52 3757517, fax 52 3757640. »

Archiwum nagrań TVP Bydgoszcz

Archiwum TVP Bydgoszcz czeka (c)
Kto chciałby uzyskać dla swoich potrzeb jakiś materiał filmowy, który był emitowany na naszej antenie, może zgłosić się do Archiwum TVP Bydgoszcz i tam otrzymać kopię. Kliknij po szczegóły. »

Polecamy

Kontakt z TVP Bydgoszcz
Zobacz wkrótce
21.04.2014
09:00
Śląsk jest piękny - Lany Poniedziałek
09:25
W starym kinie
09:40
Prowody
09:55
Wokół nas - pogoda
10:01
Jaja na okrągło
10:30
Santo Subito, cz. 2 - "Nasz Błogosławiony"{PL}
11:00
W drodze do jednego ojca
11:25
Śląsk na Jasnej Górze - Pieśni Wielkanocne
11:50
Kultowe rozmowy - odc. 35 - Leon Tarasewicz
12:20
Chiny kolebka herbaty
13:25
W starym kinie
13:45
Żużel - Nice Polska Liga: Orzeł Łódź - GKM Grudziądz ( studio )
13:55
Żużel - Nice Polska Liga: KŻ Orzeł Łódź - GKM Grudziądz
16:00
Świętość jest w nas
16:30
Jaja na okrągło
17:00
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.
17:30
Polityka dla ludzi
18:16
Salonowiec - Przyjęcie weselne
18:30
Zbliżenia - wyd. główne
18:45
Pogoda
18:50
Zimorodek - osobliwość faunistyczna Borów Tucholskich
19:20
Sektor kibica (34)
20:00
Wstęp wolny - z kulturą (33)
20:30
Jaja na okrągło
21:00
Moje "Mazowsze"
21:10
Pogoda - 21.04 - 1
21:15
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
21:40
Pogoda - 21.04 - 2
21:45
Pani Honorata
22:00
Zbliżenia
22:20
Salonowiec - "Przyjęcie weselne"
22:30
Tango czyli życie
23:05
Kultowe rozmowy - odc. 35 - Leon Tarasewicz
23:35
Baby Boom - odc. 1
00:35
Baby Boom - odc. 2
01:30
Wokół nas - pogoda
01:35
Pogoda - 21.04 - 1
01:40
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
02:05
Pogoda - 21.04 - 2
02:10
Duszpasterz Beczki
02:35
W starym kinie
02:55
Wokół nas - pogoda
03:00
Elżbieta z Dijon
03:30
Śląsk na Jasnej Górze - Pieśni Wielkanocne
03:55
Chiny kolebka herbaty
04:55
Zapiski Łazęgi - Latarnia w Niechorzu
05:05
W drodze do jednego ojca
05:30
Wokół nas - pogoda
05:35
Świętość jest w nas
06:00
Wokół nas - pogoda
06:05
Kultowe rozmowy - odc. 35 - Leon Tarasewicz
06:30
Damy radę kapitanie
07:00
Czułe portrety{PL}
07:30
Nad Drwęcą - region
07:45
Prosto z Grudziądza
08:00
Co niesie dzień
08:25
Pogoda - 22.04 - 2
08:30
Trialog Sokrata
Zapraszamy do Biura Reklamy TVP Bydgoszcz
Usługi TVP Bydgoszcz
Ile tu tego.pl
Wyniki Lotto