Strona główna » Bydgoszcz
Zbliżenia - codziennie o 18.30 i 22.00

W drodze na cmentarze

Rozpoczęła się policyjna akcja "Znicz". Na drogach jest coraz większy ruch. Wiele osób po południu zdecydowało się rozpocząć swoją podróż na groby bliskich. Bezpieczeństwa pilnuje 1,5 tysiąca policjantów.

Ruch wokół cmentarzy

Ruch wokół cmentarzy (c)
Dzień Wszystkich Świętych to jak zawsze sporo zmian w organizacji ruchu wokół największych cmentarzy. Oto jak będzie wyglądał dojazd do bydgoskich nekropolii. »

Konkurs! "Gęsina na św Marcina"

Konkurs! "Gęsina na św Marcina" (c)
90 tuszek gęsich na świąteczny stół przygotował Urząd Marszałkowski dla widzów TVP Bydgoszcz! Będzie można je zdobyć w konkursach, organizowanych w "Zbliżeniach" i na naszej stronie od 27 października do 3 listopada. Są też dwa inne konkursy gęsinowe! »

"Zbliżenia"z Grand Prix PiK-u

Sukces "Zbliżeń" (c)
Sukces TVP Bydgoszcz na 21. Konkursie i Przeglądzie Dziennikarskim Oddziałów Terenowych TVP. Podobnie jak przed rokiem, „Zbliżenia” zdobyły Grand Prix za serwis informacyjny. Nasz dziennikarz Bogumił Radajewski i jego "Astroregion" otrzymał wyróżnienie w kategorii "program publicystyczny" »

Mamy bilety na koncerty i książki

Zapraszamy do udziału w konkursie (c)
Zaproszenia na koncerty w Filharmonii Pomorskiej (w tym także dla dzieci) oraz nowości wydawnicze w Bydgoszczy są do wygrania w naszym konkursie internetowym. Aby zdobyć jedną z nagród wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie i mieć trochę szczęścia. »

Zasady audycji wyborczych w TVP

Do urn pójdziemy 16 listopada (c)
Prezentujemy zasady rozpowszechniania nieodpłatnych audycji wyborczych podczas kampanii wyborczej w ramach wyborów samorządowych w Rzeczypospolitej Polskiej, w okresie od 10 września do 14 listopada w Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Bydgoszczy. »

Kampania dotycząca niepełnosprawnych

Kampanię promuje Monika Kuszyńska (c)
Kampania Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych „Niepełnosprawni. Aktywni w pracy, aktywni w życiu” udowadnia, że niepełnosprawność nie musi być i nie jest przeszkodą w podejmowaniu zawodowych wyzwań, czy w osiąganiu wielkich sukcesów. »

Internetowy teatr dla szkół

Internetowy teatr dla szkół (c)
Projekt TVP to nowatorska telewizyjna inicjatywa. Grany na żywo spektakl w danym polskim teatrze, odbierany jest w tym samym czasie przez tysiące uczniów w małych miejscowościach w całym kraju - za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej. Szczegóły na www.iteatr.pl lub na www.facebook.com/iteatrtvp. »

Konkurs! Przegląd teatrów szkolnych

Przegrąd i-teatrzyków (c)
Telewizja Polska S.A. ogłasza kolejny otwarty przegląd konkursowy, skierowany do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, domów kultury i innych placówek oświatowych na spektakl teatralny "Mój dom. Moje otoczenie, Moja ojczyzna" w ramach projektu "Internetowy Teatr TVP dla Szkół". »

Czekamy na zdjęcia i filmy od Państwa

Czekamy na multimedia (c)
Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia? Znalazłeś się "w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie"? Chcesz się tym pochwalić? Przyślij do nas zdjęcia lub krótki film. Zamieścimy je w 'Galerii'! Czekamy pod adresem e-mail: internet.bydgoszcz@tvp.pl »

Możesz być z nami na FB

Jesteśmy na FB (c)
TVP Bydgoszcz jest obecna także na portalu społecznościowym, by być bliżej naszych telewidzów-internautów i liczyć na kolejnych. Promocja naszych informacji, programów, konkursów, udostępnianie, "lajkowanie" - na Facebooku. Kliknij i przekonaj się. »

Jesteśmy w strefie kibica

Jesteśmy w strefie kibica (c)
Magazyn sportowy Huberta Malinowskiego. W każdy niedzielny wieczór w "Sektorze kibica" podsumowanie regionalnych wydarzeń z udziałem gości - sportowców, trenerów, działaczy oraz fanów. »

Astroregion

Astroregion (c)
Tajemnice kosmosu są na wyciągnięcie ręki. Jak po nie sięgnąć? Oto program, który pokazuje miejsca i ludzi, dzięki którym każdy może spoglądać tam, gdzie nie dotarł jeszcze nikt! wideo »

Polityka dla ludzi

Zapraszamy na "Politykę dla ludzi" (c)
Dyskusje o politycznych wydarzeniach i decyzjach, kluczowych dla mieszkańców Kujaw i Pomorza. Anna Trzcińska i Cezary Wojtczak rozmawiają na ważne tematy z politykami z regionu w studio TVP Bydgoszcz. Premiera w każde poniedziałkowe popołudnie. Dołącz do nas na facebook.com/politykadlaludzi »

Dyskusje o samorządach

Samorządni (c)
W cyklu "Samorządni" poruszamy najważniejsze problemy dotyczące życia mieszkańców miast i wsi, rozmawiamy z nimi, a w studio dyskutujemy z zaproszonymi samorządowcami i ekspertami. Premiera w każde środowe popołudnie. »

Region podany na widelcu

Region na widelcu (c)
Lifestylowy magazyn, w którym nasi goście opowiedzą, czym żyje region, co warto zobaczyć i gdzie pojechać. Będą spotkania z gwiazdami, modą i kuchnią. Premiera w piątkowy wieczór. »

Co mamy z wejścia do UE?

Zapraszamy na "Mamy to!" (c)
Pokazujemy, co się zmieniło w regionie od wejścia Polski do Unii Europejskiej. Co przez 10 lat zdobyliśmy, a co straciliśmy? Czy mogliśmy osiągnąć więcej i co jeszcze jest przed nami? Premiera programu Cezarego Wojtczaka i Marcina Tomaszewskiego w niedzielne popołudnia. »

O rolnictwie w regionie

Premiera Agroregionu w każdą sobotę o 10.30 (c)
W magazynie "Agroregion" Joanna Sikora porusza sprawy ważne dla gospodarzy z Kujaw i Pomorza. Relacje z ważnych wydarzeń, informacje o dotacjach, trendach w uprawach, kłopotach rolników, aktualne ceny płodów rolnych. »

Nowoczesne spojrzenie na rolnictwo

Agroszansa (c)
Nowatorskie i odważne pomysły, wnikliwa analiza rynku i potrzeb odbiorców, a przede wszystkim to, co najważniejsze - klucz do sukcesu rolników. Wszystko co tydzień w magazynie Marii Sikorskiej w TVP Regionalna i TVP Bydgoszcz. Premiera w sobotni poranek. »

Wstęp wolny - z kulturą

Wstęp wolny - z kulturą (c)
Kalejdoskop wydarzeń artystycznych z całej Polski. W każdym odcinku autorzy - Katarzyna Marcysiak i Paulina Rubczak - prezentują zapowiedzi kilkunastu najciekawszych wydarzeń artystycznych. Premiera w TVP Regionalna w każdą sobotę. »

W centrum bydgoskej kultury

TCK (c)
Telewizyjne Centrum Kultury to program, prezentujący aktualne wydarzenia artystyczne w Bydgoszczy: festiwale, premiery, konkursy, osiągnięcia artystów, projekty dla młodzieży i "raczkujących" twórców. Premiera w co drugie piątkowe popołudnie. »

Wszystko o bydgoskiej wodzie

Woda bydgoska (c)
"Woda bydgoska" to cykl audycji, pokazujący - z punktu widzenia mieszkańca - efekty pracy spółki Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy. »

Pyszne danie na ekranie

Nożem i widelcem (c)
Program dla miłośników gotowania i kulinariów. Najlepsi szefowie kuchni wskażą nietypowe rozwiązania, podzielą się swoją wiedzą i zaskoczą fantazją. Premiera magazynu Pauliny Rubczak w czwartkowe popołudnia. »

Polecamy

Kontakt z TVP Bydgoszcz
Zobacz wkrótce
01.11.2014
05:05
Gaz nad Rawką
05:20
Telekurier
05:45
Raport z Polski
06:05
Wstęp wolny - z kulturą - odc. 49
06:25
Podwodna Polska - Tajemnice Bałtyku
06:45
Brydzia
07:00
Raport z Polski
07:30
Audycje komitetów wyborczych
07:50
Pamiętamy...
08:00
Przystanek Ziemia - odc. 61
08:30
ODESZLI OD NAS (TVP Bydgoszcz)
09:00
Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP
09:10
Co u nas? -
09:15
Zapiski Łazęgi - Krzyże pokutne
09:25
POLSKIE NEKROPOLIE
09:35
AgroSzansa - odc. 42
10:00
Zbliżenia - dla niesłyszących
10:13
Pogoda
10:15
Spotkania z ekologią
10:30
Agroregion II (17)
11:00
Wstęp wolny - z kulturą - odc. 49
11:25
Wokół nas - pogoda
11:27
Ballada o Krzyżach
11:40
POLSKIE NEKROPOLIE
11:45
Kazania w podróży
12:40
GROBY NASZYCH PRZODKÓW (do zamówienia TVP Rzeszów)
12:55
POLSKIE NEKROPOLIE
13:05
Warszawskie gołębie
14:20
POLSKIE NEKROPOLIE
14:24
Co u nas? -
14:25
Eurosąsiedzi - odc. 206
14:40
POLSKIE NEKROPOLIE
14:50
Życie pisane podróżą
15:45
POLSKIE NEKROPOLIE
15:55
Wokół nas - pogoda
16:00
Wybacz, że tak rzadko przyjeżdżam
16:30
ODESZLI OD NAS powt. z
17:00
Życie raz jeszcze
17:15
Audycje komitetów wyborczych
17:40
Skarby prowincji II (26)
17:55
Eko-opcja (28)
18:10
Astroregion (14)
18:30
Zbliżenia - wyd. główne
18:45
Pogoda
18:50
Pamiętamy...
19:00
Audycje komitetów wyborczych
19:40
Agroregion II (17)
20:10
Prezydent
20:45
Księga obyczaju - "Zaduszki"
21:00
Naturalnie tak - odc. 48
21:10
Pogoda - 1.11 - 1
21:15
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
21:40
Pogoda - 1.11 - 2
21:45
GROBY NASZYCH PRZODKÓW (do zamówienia TVP Rzeszów)(powt z 12:45)
22:00
Zbliżenia
22:15
Sport - studio
22:22
Pogoda
22:25
Audycje komitetów wyborczych
22:45
Po oklaskach
23:05
Kultowe rozmowy - odc. 51
23:35
Życie pisane podróżą
00:35
Podwodna Polska - Tajemnice Bałtyku
01:00
Wokół nas - pogoda
Zapraszamy do Biura Reklamy TVP Bydgoszcz
Usługi TVP Bydgoszcz
Ile tu tego.pl
Wyniki Lotto