• Wersja do druku
  • -AA+A

"Nikt tylko Ty". Nowy teleturniej Telewizji Polskiej

17:10, 15.01.2014
"Nikt tylko Ty". Nowy teleturniej Telewizji Polskiej "Nikt tylko Ty" - to nazwa nowego teleturnieju Telewizji Polskiej. Będzie nagrywany w lubelskim ośrodku TVP. Pilotażowy odcinek teleturnieju, który poprowadzi Tomasz Kammel, jest już gotowy. W Lublinie odbył się też casting do nowego programu. Chętnych nie brakowało.

"Nikt tylko Ty" - to nazwa nowego teleturnieju Telewizji Polskiej. Będzie nagrywany w lubelskim ośrodku TVP. Pilotażowy odcinek teleturnieju, który poprowadzi Tomasz Kammel, jest już gotowy. W Lublinie odbył się też casting do nowego programu. Chętnych nie brakowało.

(fot. arch. TVP)
(fot. arch. TVP)

Podziel się:   Więcej
Zasady są proste. Na zadane pytanie trzeba udzielić odpowiedzi, której udzieliło najmniej osób, ze stu ankietowanych przed programem. W teleturnieju "Nikt tylko Ty" udział biorą pary. Pierwsi chętni zgłosili się z całej Lubelszczyzny.

Żeby wziąć udział w rywalizacji trzeba było przejść casting. Prawdopodobnie w lutym, w Lublinie odbędzie się główny casting do nowego teleturnieju.

Pilotażowy odcinek teleturnieju "Nikt tylko Ty" został już nakręcony. Kolejne mają powstawać w lubelskim oddziale TVP. Emisja nowego teleturnieju jest planowana na wiosnę w TVP 2. (TVP Lublin)
 
 
 
...