• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Puchar Świata w skokach narciarskich w TVP1, TVP Sport i internecie

11:10, 18.11.2008
Puchar Świata w skokach narciarskich w TVP1, TVP Sport i internecie 27 listopada Telewizja Polska rozpoczyna relacjonowanie zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Pierwsza transmisja z kwalifikacji w Kuusamo zaplanowana jest w TVP Sport w godz. 17.50 – 19.20. Wszystkie konkursy Pucharu Świata oraz Mistrzostwa Świata w Libercu transmitowała będzie, podobnie jak w minionych latach, TVP1. Dodatkowo na antenie TVP Sport zobaczyć będzie można kwalifikacje do wybranych konkursów (fińskich, austriackich, podczas MŚ oraz zakopiańskich), a także kilka konkursów na żywo bądź w powtórkach.Wydarzeniem będzie transmisja zawodów w Zakopanem w TVP HD.

27 listopada Telewizja Polska rozpoczyna relacjonowanie zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Pierwsza transmisja z kwalifikacji w Kuusamo zaplanowana jest w TVP Sport w godz. 17.50 – 19.20. Wszystkie konkursy Pucharu Świata oraz Mistrzostwa Świata w Libercu transmitowała będzie, podobnie jak w minionych latach, TVP1. Dodatkowo na antenie TVP Sport zobaczyć będzie można kwalifikacje do wybranych konkursów (fińskich, austriackich, podczas MŚ oraz zakopiańskich), a także kilka konkursów na żywo bądź w powtórkach.Wydarzeniem będzie transmisja zawodów w Zakopanem w TVP HD.

Zawody komentować będą: Włodzimierz Szaranowicz, Stanisław Snopek i Sebastian Szczęsny, a reporterami będą: Maciej Kurzajewski, Maciej Jabłoński, Bartosz Heller i Grzegorz Mędrzejewski. Na inaugurację do Kuusamo wyjadą Stanisław Snopek (komentarz) i Bartosz Heller (reporter). Zmagania Adama Małysza i innych znakomitych skoczków telewidzowie będą mogli oglądać do 22 marca 2009, kiedy rozegrany zostanie ostatni konkurs w słoweńskiej Planicy.

Transmisję z kwalifikacji i samych konkursów w Zakopanem, Kuusamo, Kuopio i Lahti obejrzeć będzie można także za pośrednictwem strony internetowej tvp.pl, w przeddzień inaugurujących sezon zawodów uruchomiony zostanie specjalny multimedialny serwis internetowy – skoki.tvp.pl. Na tvp.pl dostępne będą również wszystkie trzy konkursy skoków rozgrywanych w ramach Mistrzostw Świata w Libercu. W załączeniu plan transmisji TVP. (dj)