• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

"Świat Się Kręci" także w internecie!

10:12, 20.02.2014
"Świat Się Kręci" także w internecie! Już od piątku 21 lutego „Świat się kręci” dostępny będzie również w Internecie. Dzięki połączeniu sił TVP1, gdzie to nowatorskie w Polsce połączenie rozrywki z rzetelną informacją, jest emitowane, producenta programu Rochstara oraz Portalu Onet.pl powstała unikatowa platforma informacyjno- rozrywkowa <a href="http://www.swiatsiekreci.tv/" class=textlink target="_blank">www.swiatsiekreci.tv </a>Można będzie pod tym adresem śledzić aktualne wydarzenia z kraju i ze świata, zapowiedzi tematów i gości Agaty Młynarskiej, a także obejrzeć wszystkie wyemitowane odcinki programu.

Już od piątku 21 lutego „Świat się kręci” dostępny będzie również w Internecie. Dzięki połączeniu sił TVP1, gdzie to nowatorskie w Polsce połączenie rozrywki z rzetelną informacją, jest emitowane, producenta programu Rochstara oraz Portalu Onet.pl powstała unikatowa platforma informacyjno- rozrywkowa www.swiatsiekreci.tv Można będzie pod tym adresem śledzić aktualne wydarzenia z kraju i ze świata, zapowiedzi tematów i gości Agaty Młynarskiej, a także obejrzeć wszystkie wyemitowane odcinki programu.

Zdjęcie z programu
Zdjęcie z programu

Podziel się:   Więcej
To pierwszy tego typu serwis w Polsce poświęcony programowi telewizyjnemu. - Chcemy dać szansę na zapoznanie się z treściami oferowanymi w programie wszystkim zainteresowanym - tłumaczy Agata Młynarska, prowadząca „Świat się kręci”. - Tym, którzy większość czasu spędzają w internecie i tym, którzy po prostu z różnych względów nie mają możliwości włączyć telewizora o 18:30.

- Cieszymy się – dodaje redaktor naczelna Serwisów Informacyjnych w Grupie Onet.pl. Marzena Suchan - że dzięki naszemu doświadczeniu i technologii możemy przyczynić się do wyjścia naprzeciw oczekiwaniom internautów i fanów programu „Świat się kręci”. Postaramy się dostarczyć im ciekawy kontent w interaktywnej formie, licząc na ich zaangażowanie i pozytywny odbiór.

- Liczymy – dodaje producent programu Rinke Rooyens - że przyciągniemy uwagę widzów, którzy otwarcie wyrażają swoją opinię na temat otaczającej go rzeczywistości. Będziemy też mogli szybciej pracować nad wachlarzem poruszanych w programie tematów, lepiej odpowiadając na potrzeby widzów. Jest to także ukłon w stosunku do młodszego widza, który aktywny zawodowo nie ma szans obejrzeć premiery programu na antenie telewizyjnej. Emitowany w Jedynce program „Świat się kręci” nadawany jest na żywo od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30. Od początku bieżącego roku średnio ogląda go ponad 1,4 mln widzów (dane: AGB Nielsen).

Centrum Informacji TVP