• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

TVP znów w konkursie Eurowizji

15:02, 05.12.2013
TVP znów w konkursie Eurowizji W przyszłym roku minie dwadzieścia lat od debiutu polskiego reprezentanta w Konkursie Piosenki Eurowizji. Była to Edyta Górniak, która wówczas zajęła drugie miejsce w konkursie odbywającym się w Dublinie, w Irlandii. Zaśpiewała piosenkę „To nie ja” ("Once in a Lifetime”) z muzyką Stanisława Syrewicza, do słów Jacka Cygana.

W przyszłym roku minie dwadzieścia lat od debiutu polskiego reprezentanta w Konkursie Piosenki Eurowizji. Była to Edyta Górniak, która wówczas zajęła drugie miejsce w konkursie odbywającym się w Dublinie, w Irlandii. Zaśpiewała piosenkę „To nie ja” ("Once in a Lifetime”) z muzyką Stanisława Syrewicza, do słów Jacka Cygana.

Logo
Logo

Podziel się:   Więcej
Zarząd TVP podjął decyzję o uczestnictwie Telewizji Polskiej w konkursie Eurowizji – Kopenhaga 2014. Szczegóły dotyczące wyboru polskiego reprezentanta widzowie poznają w styczniu 2014 r., natomiast nazwisko wykonawcy reprezentującego TVP podczas konkursu zostanie ogłoszone do końca lutego 2014 r. Finał Eurowizji zostanie pokazany na antenie Jedynki 10 maja 2014 r.


Centrum Informacji TVP