• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

PŁYTA I KONCERT MOTION TRIO "ACCORDION STORIES"

15:31, 07.02.2018
PŁYTA I KONCERT MOTION TRIO "ACCORDION STORIES" MOTION TRIO - znani na całym świecie akordeoniści powracają po 10 latach z nowym, autorskim albumem "ACCORDION STORIES" Na płycie znalazło się 11 muzycznych historii pełnych pięknych melodii, subtelnych harmonii i muzycznego humoru. "ACCORDION STORIES" to płyta nie tylko dla miłośników akordeonu. To płyta dla każdego, kto poszukuje piękna w muzyce.

MOTION TRIO - znani na całym świecie akordeoniści powracają po 10 latach z nowym, autorskim albumem "ACCORDION STORIES" Na płycie znalazło się 11 muzycznych historii pełnych pięknych melodii, subtelnych harmonii i muzycznego humoru. "ACCORDION STORIES" to płyta nie tylko dla miłośników akordeonu. To płyta dla każdego, kto poszukuje piękna w muzyce.

ACCORDION STORIES
ACCORDION STORIES

Podziel się:   Więcej
Płyta dostępna od 17 lutego na stronie WWW.MOTIONTRIO.COM oraz w dobrych sklepach muzycznych.

KONCERT MOTION TRIO "ACCORDION STORIES"

Motion Trio - najbardziej znany zespół akordeonowy na świecie, zaprasza na koncert promujący najnowszy, autorski album "Accordion Stories". W programie 11 muzycznych historii, w tym fragmenty muzyki do filmu "Szczeście Świata" Michała Rosy, nagrodzonej na 41 Fesiwalu Polskich Filmow Fabularnych w Gdyni oraz The Best of Motion Trio music.

Informacja:

Koncert premierowy – 17-go lutego, sobota, godz. 19.30, Kijow Centrum w Krakowie Bilety na stronach: bilety24.pl oraz Kijów Centrum

Strona wydarzenia:

www.accordionstories.info
Koncert "ACCORDION STORIES"
MOTION TRIO "ACCORDION STORIES"