• Wyślij znajomemu
    zamknij [x]

    Wiadomość została wysłana.

     
    • *
    • *
    •  
    • Pola oznaczone * są wymagane.
  • Wersja do druku
  • -AA+A

NA NASZEJ ANTENIE

„Zwierzę w eterze”: przedstawiamy Strączka ze Słupska, pierwszego bohatera akcji Polskiego Radia Koszalin

09:33, 20.04.2024
„Zwierzę w eterze”: przedstawiamy Strączka ze Słupska, pierwszego bohatera akcji Polskiego Radia Koszalin <p>Rozpoczynamy naszą akcję, której celem jest zachęcanie do adopcji zwierząt, które przebywają w regionalnych schroniskach. Naszym pierwszym bohaterem jest Strączek ze Słupska.</p>

Rozpoczynamy naszą akcję, której celem jest zachęcanie do adopcji zwierząt, które przebywają w regionalnych schroniskach. Naszym pierwszym bohaterem jest Strączek ze Słupska.

ob
ob

Podziel się:   Więcej

Strączek to pierwszy bohater akcji Polskiego Radia Koszalina „Adoptuj z PRK”. Obecnie przebywa w schronisku w Słupsku. Ma już trzynaście lat i, jak na razie, brak widoków na dom. Strączek nie należy bowiem do „łatwych piesków”, ale nie brakuje mu osobistego uroku. Przekonał się o tym Sebastian Ferens.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Słupsku znajduje się przy ul. Portowej 11. Czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10 do 18, w weekendy od godziny 10 do 15. Tam można poznać bliżej Strączka i może zdecydować o przyjęciu go do swojej rodziny.

Zachęcamy do zaglądania do naszych socjalmediów i na stronę prk24.pl. Są tam zdjęcia tego przecudownego czworonoga.

„Wędrówki z psem. 87 psiolubnych miejsc w Polsce” to tytuł przewodnika stworzonego przez Oliwię Dobrzyńską oraz jej męża Łukasza. Książka będzie miała swoją premierę w przyszłym tygodniu. Udało nam się porozmawiać z jej autorką o kulisach powstawania publikacji oraz o tym, dlaczego warto zabierać swoje czworonogi na wakacje.

W piątek Nadleśnictwo Karnieszewice rozpoczęło kolejny cykl leśnych seminariów. Pierwszym bohaterem wykładów był ryś euroazjatycki - największy przedstawiciel dzikich kotowatych w Polsce, objęty ochroną ścisłą. O tym fascynującym zwierzęciu opowiadał Andrzej Bejger, który na co dzień pracuje w Nadleśnictwie Złocieniec, a każdą wolną chwilę poświęca obserwacji i uwiecznianiu na zdjęciach rysi oraz innych mieszkańców lasu.