Strona główna » Rozrywka » teleturnieje » Jeden z dziesięciu

Ostatni zwycięzca

Bartosz Dąbrowski - zwycięzca 19 odcinka 95 edycji "Jeden z dziesięciu"
Bartosz Dąbrowski
19 odcinek 95 edycji wygrał Pan Bartosz Dąbrowski.
Student dziennikarstwa z Krakowa.
Motto życiowe: "Równaj wzwyż";
Wziąłem udział w "Jeden z dziesięciu", ponieważ: do udziału w programie zgłosił mnie najlepszy przyjaciel w prezencie urodzinowym;
Na co dzień zajmuję się: studiami dziennikarstwa;
Moje hobby: czytanie książek;
Marzę o: reżyserowaniu teatralnym;
Moja rodzina: jest moim największym wsparciem i źródłem inspiracji;
Największe wyzwanie to dla mnie: codzienne pokonywanie barier wynikających z jazdy na wózku;
Punkty zdobyte w finale: 72

Formularz zgłoszeniowy

By wziąć udział w programie „Jeden z dziesięciu" trzeba przejść eliminacje. Jest to rozmowa, w trakcie której wypełniamy kwestionariusz informacyjny (prosimy o dostarczenie na eliminacje aktualnego zdjęcia, najlepiej legitymacyjnego). Kandydaci odpowiadają na pytania, których zakres jest taki sam jak w programie. Odpowiedni pułap dobrych odpowiedzi kwalifikuje do udziału w teleturnieju. Więcej informacji w regulaminie.

Jak się przygotować

Jak sprawdzić, czy mam szansę przejść wstępne eliminacje? Czy jest jakaś konkretna metoda?
Tadeusz Sznuk: Zachęcamy do sprawdzenia swoich sił w interaktywnym Quizie on-line. Jeśli kandydat zakończy wirtualną rozgrywkę, zachowując przynajmniej jedną „szansę”, to oznacza, że ma duże szanse przejść z powodzeniem przez eliminacje do programu.

Jaka jest najlepsza metoda eliminowania przeciwników? Czy może Pan podzielić się swoimi obserwacjami?
Tadeusz Sznuk: Mogę. Najlepsza metoda – to odpowiadać poprawnie na każde pytanie ;-) A mówiąc poważnie: najlepszym etapem do eliminacji przeciwników jest druga część rozgrywki. W pierwszym etapie każdy odpowiada na dwa pytania, związane z numerem (miejscem), które wylosował. Tu nie mamy wpływu na eliminację przeciwników, chyba, żeby robić do nich straszne miny, to może się przestraszą. Natomiast w drugim etapie każde wyznaczenie gracza do odpowiedzi niesie dla niego ryzyko utraty szansy. Warto się zastanowić, czy chcemy wyeliminować graczy mocnych, żeby nie spotkać się z nimi w finale, czy chcemy zabrać szybko wszystkie szanse słabszym, żeby sytuacja w rozgrywce stała się jasna.
Oglądaj od poniedziałku do piątku
o godz. 18:50

ankieta

Kto z zawodników, którzy zdobyli najwięcej punktów, wygra „Wielki finał” tej edycji programu?