• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

III Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach

09:05, 18.02.2020
III Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach 14 lutego Prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski spotkał się z Prezydentem Kielc, Bogdanem Wentą i Zastępcą Prezydenta Kielc, Marcinem Różyckim. Tematem rozmów były plany dotyczące dalszej współpracy podczas organizacji Festiwalu Muzyki Tanecznej na scenie Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach.

14 lutego Prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski spotkał się z Prezydentem Kielc, Bogdanem Wentą i Zastępcą Prezydenta Kielc, Marcinem Różyckim. Tematem rozmów były plany dotyczące dalszej współpracy podczas organizacji Festiwalu Muzyki Tanecznej na scenie Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach.


Podziel się:   Więcej
Telewizja Polska dostrzegła potencjał muzyki tanecznej, która odnosi olbrzymie sukcesy na polskich i zagranicznych scenach. Poprzednie dwie edycje Festiwalu Muzyki Tanecznej rozśpiewały i roztańczyły Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach, gromadząc miliony widzów przed telewizorami, a to pokazuje, że Polacy kochają taką muzykę, chcą się przy niej bawić i jednoczyć. Telewizja publiczna zaspokaja wszystkie gusta, ma bardzo bogaty i różnorodny repertuar muzyczny na swoich antenach, dlatego kontynuuje organizację wydarzeń muzycznych, które cieszą się tak ogromną popularnością i są gwarantem sukcesu – powiedział Jacek Kurski, Prezes Telewizji Polskiej.

W Amfiteatrze Kadzielnia zabrzmią największe muzyczne przeboje muzyki dance. Gwiazdy disco polo i dance grają kilkaset koncertów rocznie, a ich teledyski mają milionową oglądalność w internecie. Na scenie Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach spotkają się największe gwiazdy tego gatunku z Polski i zagranicy.