• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Publiczna prezentacja założeń projektu „Rekonstrukcja Arcydzieł Polskiej Szkoły Telewizyjnej i Filmowej do jakości 4K (DIGI 4K)”

10:13, 27.08.2019
Publiczna prezentacja założeń projektu „Rekonstrukcja Arcydzieł Polskiej Szkoły Telewizyjnej i Filmowej do jakości 4K (DIGI 4K)” Telewizja Polska zaprasza na publiczną prezentację założeń projektu pn. „Rekonstrukcja Arcydzieł Polskiej Szkoły Telewizyjnej i Filmowej do jakości 4K (DIGI 4K)” przygotowanego w odpowiedzi na konkurs w ramach Program Operacyjny Polska Cyfrowa, Działanie 2.3. Cyfrowa dostępność i użyteczność informacji sektora publicznego, Poddziałanie 2.3.2 „Cyfrowe udostępnienie zasobów kultury”

Telewizja Polska zaprasza na publiczną prezentację założeń projektu pn. „Rekonstrukcja Arcydzieł Polskiej Szkoły Telewizyjnej i Filmowej do jakości 4K (DIGI 4K)” przygotowanego w odpowiedzi na konkurs w ramach Program Operacyjny Polska Cyfrowa, Działanie 2.3. Cyfrowa dostępność i użyteczność informacji sektora publicznego, Poddziałanie 2.3.2 „Cyfrowe udostępnienie zasobów kultury”


Podziel się:   Więcej
Prezentacja odbędzie się w dniu 10 września 2019 r. o godz. 11:00 w Telewizji Polskiej, ul. Woronicza 17, Budynek B, sala 816 (8 piętro).

Termin zgłaszania zainteresowania udziałem w publicznej prezentacji mija 9 września 2019 r. Zgłoszeń należy dokonywać pocztą elektroniczną na adres Sekretariatu Ośrodka Dokumentacji i Zbiorów Programowych TVP S.A. odizp@tvp.pl.

W treści maila prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz danych kontaktowych wraz z nazwą reprezentowanej przez Państwa instytucji (jeżeli dotyczy).

Osoby zakwalifikowane do udziału w prezentacji otrzymają pocztą elektroniczną potwierdzenie. Udział w prezentacji jest nieodpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona (40 miejsc) O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Przebieg prezentacji utrwalany jest za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk. Protokół z prezentacji publicznej zostanie umieszczony na stronie BIP Telewizji Polskiej.