Strona główna » Dostępność » audiodeskrypcja » Magiczne Drzewo - audiodeskrypcja

Magiczne Drzewo - audiodeskrypcja

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magiczne Drzewo - audiodeskrypcja - Berło

Berło Królewskie Towarzystwo Naukowe przyznaje wyróżnienie dla najlepszego ucznia. Nagrodą jest stypendium i drewniane berło. Nikt nie wie, że to berło jest magiczne i daje jego posiadaczowi władzę nad innymi ludźmi. Rozkazy tego, kto trzyma je w dłoni, muszą być spełnione! Do nagrody są nominowani dwaj przyjaciele. Ostatecznie zdobywa ją 10-letni »  
00:24:59

Magiczne Drzewo - audiodeskrypcja - Kredka

Kredka Jola obiecuje koleżankom fotosy z autografami gwiazd odwiedzających telewizyjny bufet, w którym pracuje jej mama. Dziewczynka kupuje kredkę do rysowania na zdjęciach. Okazuje się, że z pozoru zwykła kredka ma magiczne właściwości. Każda narysowana nią rzecz staje się prawdziwa. Za pomocą niezwykłej kredki Jola zmienia swój wygląd i dostaje rolę »  
00:27:41

Magiczne Drzewo - audiodeskrypcja - Para

Para Rodzice Ani rozwodzą się. Przed odejściem tato daje córce w prezencie drewniane, holenderskie buty. Kiedy Anka je zakłada, zaczynają się spełniać wszystkie jej życzenia. Dziewczyna nie wie, że to właśnie buty są przyczyną niesamowitych zdarzeń. Oddaje jeden z drewniaków ojcu, mówiąc, że będzie je nosić tylko wtedy, gdy tato wróci »  
00:26:48

Magiczne Drzewo - audiodeskrypcja - Drewniany pies

Drewniany pies 8-letni Jacek marzył o psie rasy husky. Kiedy rodzice postanowili spełnić jego marzenie, okazało się, że syn jest uczulony na sierść. Pieska trzeba było oddać w dobre ręce, ale pozostały sanki, które husky miał ciągnąć. Nieoczekiwanie Jacek odkrywa, że nie są to zwykłe sanie, ale mają psie nawyki: reagują na »  
00:27:37

Magiczne Drzewo - audiodeskrypcja - Kostka

Kostka Mały chłopiec, Wiki, znajduje magiczną kostkę do gry, która zamiast oczek ma białe i czarne boki. Gdy spada na czarną stronę, rzucającego nią prześladuje pech, gdy spada na białą - spotyka go szczęście. Wikiemu kostka zawsze spada na czarną stronę, co pociąga za sobą szereg niesamowitych, pechowych zdarzeń. Wiki próbuje »  
00:25:52

Magiczne Drzewo - audiodeskrypcja - Połykacze książek

Połykacze książek Do szkolnej biblioteki zostaje omyłkowo przysłany kuchenny kredens. Ma on niesamowite właściwości. Każda włożona do niego książka zmienia się w ciastko! Wystarczy je zjeść, by pochłonąć całą wiedzę zawartą w książce! Odkrywa to Jakub, 12-latek, który nienawidzi czytania. Zaczyna "zjadać książki" i szybko staje się najlepszym uczniem. Dzięki temu zostaje »  
00:28:41

Magiczne Drzewo - audiodeskrypcja - Bracia

Bracia Młodszy i starszy brat zamieniają się rolami. Żródłem przemiany jest drewno do kominka, które - płonąc - spełnia życzenia. Starszy brat zostaje zamieniony w młodszego i odwrotnie, a ich babcia przemienia się w... stary budzik. Bracia muszą sprawdzić się w nowych rolach. Po jednej z kłótni młodszy wyraża życzenie, by »  
00:28:29

Polecamy