• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Brave Kids 2015

11:56, 01.04.2015
Brave Kids 2015 Brave Kids rusza po raz szósty. Polskę odwiedzi 120 dzieci z 17 krajów. Wszystkie równie niezwykłe jak spoglądająca z plakatu tegorocznej edycji dziewczynka z rdzennego amazońskiego plemienia Kayapo.

Brave Kids rusza po raz szósty. Polskę odwiedzi 120 dzieci z 17 krajów. Wszystkie równie niezwykłe jak spoglądająca z plakatu tegorocznej edycji dziewczynka z rdzennego amazońskiego plemienia Kayapo.

Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe

Podziel się:   Więcej
Brave Kids to wyjątkowy projekt, dzięki któremu od 6 lat dochodzi do inspirujących spotkań odważnych dzieci z różnych kontynentów i kultur. Odważnych, bo choć nierzadko mają za sobą trudne doświadczenia, przepełnia je chęć tworzenia, radość i ciekawość świata. W tym roku do Wrocławia, Warszawy, Wałbrzycha, Przemyśla i Puszczykowa przyjedzie 20 grup artystycznych z 17 krajów. Dzieci poprzez zabawę, warsztaty, wspólne przygotowywanie spektakli, w rytmie tańca i śpiewu będą poznawać siebie nawzajem oraz swoje tradycje. W kolejnym etapie, w Zgórzu Śląskim, wszystkie grupy zaprezentują efekty swojej pracy.

W Brave Kids biorą udział także polskie rodziny, które goszczą dzieci. Idea wydarzenia polega również na tej niezwykłej wymianie. Obie strony uczą się tolerancji i otwartości, poszerzają horyzonty i spędzają razem wyjątkowy czas. Rodziny, które brały udział w poprzednich edycjach projektu, powtarzają, że było to dla nich niezapomniane przeżycie, a raz nawiązany kontakt nie urwał się.

Gdzie: Przemyśl, Puszczykowo, Wałbrzych, Wrocław Warszawa, Zgórze Śląskie

Kiedy: 20 czerwca–12 lipca 2015

www.bravekids.eu/pl
www.facebook.com/BraveKids

zobacz również