• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Festiwal Małych Form Dramatyczno-Muzycznych OFF-Północna

10:30, 11.03.2024
Festiwal Małych Form Dramatyczno-Muzycznych OFF-Północna Spektakle, koncerty, recitale, gwiazdy i debiutanci – OFF-Północna to tradycyjnie różnorodność muzycznych teatralnych form. Przed widzami aż 9 fantastycznych wydarzeń artystycznych. VIII edycja festiwalu OFF-Północna odbędzie się w dniach 12-21 kwietnia w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Spektakle, koncerty, recitale, gwiazdy i debiutanci – OFF-Północna to tradycyjnie różnorodność muzycznych teatralnych form. Przed widzami aż 9 fantastycznych wydarzeń artystycznych. VIII edycja festiwalu OFF-Północna odbędzie się w dniach 12-21 kwietnia w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

obrazek1
obrazek1

Podziel się:   Więcej

Tegorocznym hasłem przewodnim festiwalu OFF-Północna jest „Siła jednostki”.

Festiwal otworzy, 12 kwietnia o godz. 18.30, spektakl „Bestiariusz Polski” Studentów Szkoły Filmowej w Łodzi. W sobotę, 13 kwietnia o godz. 19.00, Teatr Nowy Proxima zaprezentuje spektakl „Kruchość wodoru. Demarczyk”. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialna jest Katarzyna Chlebny. Weekend otwarcia festiwalu to też Konkurs Piosenki Aktorskiej im. Jonasza Kofty. Młodzi śpiewający artyści wystąpią przed jury i powalczą o nagrody, których pula została zwiększona dzięki zaangażowaniu łódzkich przedsiębiorców, tworzących Fundację LodzArte. Finałowy wieczór zostanie zwieńczony koncertem „Konstelacje” Katarzyny Groniec. Po krótkiej przerwie, w środę, 17 kwietnia o godz. 11.00 teatr przy Północnej zaprasza młodzież na spektakl Fundacji Pomysłodalnia „Nie tylko Przemyk” w reżyserii Piotra Wyszomirskiego.  W festiwalowy czwartek, 18 kwietnia, na scenie OFF-Północna zagości Teatr Muzyczny z Torunia ze spektaklem „Piękna Lucynda”. W piątek, 19 kwietnia, Maciej Pawlak i Karina Komendera wystąpią w koncercie „Tides and Times”. W sobotę, 20 kwietnia o godz. 17.00, Mateusz Deskiewicz z zespołem wystąpi w kameralnym recitalu zatytułowanym „Francja elegancja”. Tego samego dnia o godzinie 19.00 w poemacie jazzowym „Bona Sforza d’Aragona” wystąpią Artur Żmijewski i Ewa Żmijewska.  Ostatniego dnia festiwalu o godz. 18.30 na widzów czeka wystawiane po raz pierwszy w festiwalowej odsłonie widowisko muzyczne „Depesze” w wykonaniu artystów Teatru Rampa.

Bilety na Festiwal OFF-Północna można kupować w kasie Teatru Muzycznego w Łodzi oraz online pod adresem www.bilety.teatr-muzyczny.lodz.pl. Do 11 marca organizatorzy mają niższe ceny biletów i karnetów. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej festiwalu – offpolnocna.com.

OFF-PÓŁNOCNA - "SIŁA JEDNOSTKI"
Program główny dopełnią wydarzenia towarzyszące: rozmowy, spotkania i warsztaty, których harmonogram przedstawiony zostanie wkrótce.

Organizatorem OFF-Północna jest Teatr Muzyczny w Łodzi, a festiwal współfinansowany jest ze środków Miasta Łodzi.

zobacz również