• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

QUADRIENNALE BETESDA II MIĘDZYNARODOWY KONKURS I WYSTAWA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

15:05, 11.05.2021
QUADRIENNALE BETESDA II MIĘDZYNARODOWY KONKURS I WYSTAWA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ <b><i>Czy zastanawialiście się kiedyś, co w Was potrzebuje odnowy? Jaką ziemią jesteście? Żyzną, suchą, poranioną czy wydającą piękne plony i owoce? <br>Gdzie w Was można odnaleźć piękno, dobro i blask światła?</b></i>

Czy zastanawialiście się kiedyś, co w Was potrzebuje odnowy? Jaką ziemią jesteście? Żyzną, suchą, poranioną czy wydającą piękne plony i owoce?
Gdzie w Was można odnaleźć piękno, dobro i blask światła?

obrazek1
obrazek1

Podziel się:   Więcej
Quadriennale Betesda – cykliczne wydarzenia artystyczne organizowane co cztery lata, skupiające międzynarodowych Twórców i Artystów różnych wyznań i poglądów, w celu podjęcia rozważań i refleksji nad jednym tematem. W drugiej edycji Międzynarodowego Konkursu i Wystaw Sztuki Współczesnej rozważane będą słowa: “Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi." Twórcy zostają zaproszeni do artystycznej dyskusji i wzięcia udziału w Konkursie Pro Quadriennale Betesda dla Profesjonalistów, Open Quadriennale Betesda, Śpiewaj z nami dla wszystkich. W składzie Jury zasiądą m.in. Piotr Młodożeniec, Piotr Dmitrowicz, Steve Hauk, Artur Majka, Giorgi Kobiashvili, Marek Sajduk, Larry Flynn, Piotr Ostrowski, Marta Carillon, Piotr Zarębski, Artur Wąsowski, Daniele Bettuzzi i Georg Siebert. Laureaci i zwycięzcy wezmą udział w wystawach pokonkursowych. Podczas Quadriennale Betesda zobaczymy też sztukę zaproszonych gości m.in. Marka Jaromskiego, Jacka Hajnosa, Mai Borowicz, Krzysztofa Sokolovskiego.

Informacja:
Prace na konkurs można zgłaszać do 31.07.2021 roku na adres:
office@betesdaart.com

Wystawy pokonkursowe odbędą się od 1.10.2021 - 31.12.2021 roku w Warszawie
w Mt 5,14 | Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego oraz Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce.
QUADRIENNALE BETESDA II MIĘDZYNARODOWY KONKURS I WYSTAWA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ
Oficjalna strona www wydarzenia: betesdaart.com
Fb: facebook.com/Betesdaart/

zobacz również