• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„The Show” – najbardziej widowiskowy spektakl muzyczno-taneczny w Polsce

16:55, 22.09.2020
„The Show” – najbardziej widowiskowy spektakl muzyczno-taneczny w Polsce <b>Czwórka wybitnych wokalistów, 18 tancerzy, Dżaga i największe światowe hity. Panie i Panowie, kurtyna w górę!<br> „The Show” to spektakl muzyczno-taneczny, jakiego dawno nie było. Będziemy mogli doświadczyć emocji, jakich niegdyś dostarczały na Manhattanie słynne „Follies” Florenza Ziegfelda. Bawiły publiczność różnorodnością utworów, występami pełnymi emocji śpiewaczek i fantastyczną choreografią.</b>

Czwórka wybitnych wokalistów, 18 tancerzy, Dżaga i największe światowe hity. Panie i Panowie, kurtyna w górę!
„The Show” to spektakl muzyczno-taneczny, jakiego dawno nie było. Będziemy mogli doświadczyć emocji, jakich niegdyś dostarczały na Manhattanie słynne „Follies” Florenza Ziegfelda. Bawiły publiczność różnorodnością utworów, występami pełnymi emocji śpiewaczek i fantastyczną choreografią.

obrazek1
obrazek1

Podziel się:   Więcej
Reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji w 2017 roku, jeden z najlepszych rodzimych soulowych głosów, czyli Kasia Moś oraz laureatka „Vena Festival”, która zaśpiewała piosenkę „Krąg Życia” z Króla Lwa, czyli Monika Urlik, a także Asteya Dec i Michał Kaczmarek, wokaliści, którzy dopiero dają się poznać publiczności, ale ich głosy już urzekają każdego, kto ma okazję ich posłuchać. Cała czwórka zaprezentuje w „The Show” swoje interpretacje hitów Beyonce, Stinga, Cher, Christiny Aguilery, Madonny i innych.

Pojawią się też zaskakujące duety. Wokalistom towarzyszyć będą tancerki, które zaprezentują widowiskową sambę, rumbę i salsę. Nowoczesne choreografie przygotował Konrad Bikowski, który jest również reżyserem przedstawienia. Nad całością czuwał będzie mistrz ceremonii, Mariusz Ząbkowski, czyli Dżaga. Jeżeli do tej pory znaliście go tylko z jego kobiecej, nieco kontrowersyjnej strony, to też Was zaskoczymy. Dżaga po raz pierwszy zaprezentuje się publicznie w zupełnie innej odsłonie.

Na premierę zapraszamy 25 i 26 września do nowo otwartej warszawskiej Sceny Relax. W miejscu, które warszawiacy pamiętają jako kino, które przez ostatnie lata czekało na swoją nową szansę, zagości rozrywka w najczystszej postaci.
„The Show” – najbardziej widowiskowy spektakl muzyczno-taneczny w Polsce
Bilety dostępne są na www.ebilet.pl/ i w kasach teatru.

zobacz również