• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

UP TO DATE FESTIVAL ZNOWU ZASKAKUJE.

13:08, 12.06.2019
UP TO DATE FESTIVAL ZNOWU ZASKAKUJE. <b>TYM RAZEM MURALEM PROMUJĄCYM AKCJĘ “WYŚLIJ POCZTÓWKĘ DO BABCI” ZWRACA UWAGĘ NA SYTUACJĘ OSÓB STARSZYCH.<br><br> Up To Date Festival słynie z odważnych i niesztampowych działań promocyjnych od początku swojej działalności. W tym roku, z okazji<br> 10. edycji znów daje o sobie znać. W Białymstoku, na ścianie jednego z najwyższych budynków pojawił się hiperrealistyczny mural. Wszystko w ramach festiwalowej akcji „Wyślij Pocztówkę do Babci”, która zwraca uwagę na problem samotności osób starszych i wychodzi mu naprzeciw z rozwiązaniami. Bohaterów akcji i jej kulisy prezentuje opublikowany właśnie film.</b>

TYM RAZEM MURALEM PROMUJĄCYM AKCJĘ “WYŚLIJ POCZTÓWKĘ DO BABCI” ZWRACA UWAGĘ NA SYTUACJĘ OSÓB STARSZYCH.

Up To Date Festival słynie z odważnych i niesztampowych działań promocyjnych od początku swojej działalności. W tym roku, z okazji
10. edycji znów daje o sobie znać. W Białymstoku, na ścianie jednego z najwyższych budynków pojawił się hiperrealistyczny mural. Wszystko w ramach festiwalowej akcji „Wyślij Pocztówkę do Babci”, która zwraca uwagę na problem samotności osób starszych i wychodzi mu naprzeciw z rozwiązaniami. Bohaterów akcji i jej kulisy prezentuje opublikowany właśnie film.

obrazek1
obrazek1

Podziel się:   Więcej
Film ukazujący kulisy akcji, krok po kroku pokazuje reakcję Pani Eugenii na niespodziankę, którą zaserwowali jej organizatorzy festiwalu wraz z jej wnukiem. Białostocki mural to kolejna odsłona szerokich działań społecznych UTDF, skupionych na osobach starszych i ich relacjach z młodszymi pokoleniami oraz rolą, jakie młode pokolenie odgrywa w podtrzymywaniu dobrego stanu psychicznego seniorów.

Jak działa akcja „Wyślij Pocztówkę do Babci”?

Co roku, podczas festiwalu można skorzystać ze specjalnego stanowiska pocztowego, gdzie można za darmo wysłać zaprojektowaną przez festiwal pocztówkę z okolicznościowym znaczkiem pocztowym do swojej Babci, Dziadka lub bliskich. Festiwalowa poczta działa non-stop (aż do wyczerpania pocztówek), a na jej „klientów” czeka słodki poczęstunek. Podczas wydarzenia nie brakuje również samych seniorów.
„Wyślij pocztówkę do Babci”, ramię w ramię z akcją „50+”, pokazuje jedną z ważnych misji festiwalu Up To Date, jaką jest łączenie pokoleń. W ramach akcji „50+” osoby powyżej 50 roku życia mogą odwiedzić Festiwal całkowicie za darmo. To jedyna w swoim rodzaju okazja, by pokolenie, którego młodość przypadła nieco wcześniej, mogło poznać bujną i zróżnicowaną kulturę muzyczną młodych pokoleń, którą prezentuje Up To Date Festival.

Partnerem Up To Date Festival jest Miasto Białystok
Partnerem Up To Date Festival jest Województwo Podlaskie
Sponsorem Up To Date Festival jest ŁomżaJasnePełne