[why:dir] Różne - Telewizja Polska SA

Różne

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

M jak miłość - Pożegnanie

Fot. TVPZ największym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela Macieja Damięckiego, który od samego początku współtworzył nasz serial. Dziękujemy Ci za Twój uśmiech, ciepło i życzliwość, jaką nas zawsze otaczałeś. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje. »  
00:00:33

M jak miłość - Nowa czołówka 2022!

43 Kochani, „M jak Miłość” ma nową czołówkę! A w niej – sporo aktualizacji… Bo w serialowym świecie też trochę się pozmieniało! Paweł się ustatkował, podobnie zresztą jak Marcin, za to Łukasz wdał się w szalony romans… A kto jeszcze pojawi się w nowej czołówce? Ciekawych zapraszamy przed telewizory – już »  
00:01:05

M jak miłość - Dziękujemy – i do zobaczenia

fot. TVPKochani Widzowie! Bardzo Wam dziękujemy za zakończony wczoraj 21. sezon serialu. Za to, że tak licznie od ponad 20 lat oglądacie naszą „Emkę”. Do zobaczenia po wakacjach! »  
00:00:33

M jak miłość - Dziękujemy!

fot. TVPKochani Widzowie, dziękujemy za miniony sezon – i do zobaczenia po wakacjach! »  
00:00:26

M jak miłość - Nowa wersja hitu z „Kogla-mogla”

tvpSłowa piosenki „Szukaj mnie” którą zaśpiewała Edyta Geppert, nucimy od czasu premiery pierwszej części „Kogla-mogla” trzydzieści lat temu. Teraz utwór wraca w nowej wersji, w wykonaniu wspaniałego duetu: Ani Rusowicz i Sławka Uniatowskiego. Obejrzyjcie teledysk! „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” w kinach od 25 stycznia. »  
00:03:12

M jak miłość - M jak… miszmasz!

fot.TVP 25 stycznia do kin trafi film „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska - królowa polskich seriali. Producentem firma MTL Maxfilm, dzięki której na antenie TVP2 możemy oglądać „M jak Miłość”, a za reżyserię odpowiada Kordian Piwowarski. Będzie swojsko, wiejsko – i oczywiście wesoło! A do tego »  
00:00:00