Strona główna » Rozrywka » Seriale » obyczajowe » Na dobre i na złe

Odcinki

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Na dobre i na złe - odc. 892 – Jaka piękna katastrofa

4x3 Falkowicz chce świętować sukces fundacji z Sarą, ale ta nie zjawia się na umówione spotkanie i nie odpowiada na jego telefony. Zaniepokojony profesor próbuje zgłosić jej zaginięcie na policji. Wkrótce chirurg odkrywa, że jego karty płatnicze nie działają, a na konto wszedł komornik... Na SOR trafia Wałek – pacjent z »  
00:48:29

Na dobre i na złe - odc. 891 – Trudny start

4x3 Falkowicz zakłada Fundację Tętnica i czeka na przyznanie grantu. Na dyżurze pacjentem profesora zostaje Adam mężczyzna, który skarży się na problemy z krążeniem. Twierdzi, że jest biznesmenem i cały czas kibicuje badaniom nad nowym lekiem, które planuje chirurg. Niespodziewanie Sara informuje Falkowicza, że jest okazja, by kupić dla fundacji sprzęt »  
00:48:03

Na dobre i na złe - odc. 890 – Powroty, pożegnania

4x3 Gloria przyjeżdża do Leśnej Góry prosto z Afryki, przywożąc do szpitala niemowlę z Rwandy. Malec imieniem Mojżesz ma problemy z sercem i Beger postanawia go od razu operować. Niestety, po zabiegu stan chłopca się pogarsza. Załamana Krasucka wchodzi z Maksem w ostry konflikt, gdy ten uznaje, że Mojżeszowi nie da »  
00:49:13

Na dobre i na złe - odc. 889 – Niczego nie żałuję

Radwan składa w sądzie zeznania w związku ze śmiercią bandyty, który uprowadził jego syna i sprowokowany przez prokuratora głośno przyznaje, że gdyby musiał, zabiłby porywacza jeszcze raz. Tymczasem Kuba po przeżytej traumie nadal nie mówi, a gdy psycholog nie daje gwarancji, że stan chłopca w ogóle się poprawi, Krzysztof wybucha »  
00:48:14

Na dobre i na złe - odc. 888 – Bez winy

Marcin wybudza Kubę ze śpiączki, ale chłopiec w ogóle się nie odzywa. Psychiatra uznaje, że przyczyną może być trauma, którą dziecko przeżyło podczas porwania. Radwan jest przez problemy syna tak rozkojarzony na dyżurze, że nie podaje rodzącej na czas znieczulenia i rozżalona pacjentka postanawia złożyć na niego skargę... Asia cały »  
00:48:22

Na dobre i na złe - odc. 887 – Nic nie będzie już takie samo

Krzysztof zawozi syna na SOR w Leśnej Górze, gdzie Kuba musi stoczyć kolejną walkę o życie z powodu odmy płuc i sepsy. Tymczasem policja odnajduje zwłoki porywacza i gdy komisarz Mróz zaczyna zadawać pytania, Radwan okłamuje ją, że okup przekazał kobiecie i tylko ona się z nim kontaktowała. Radwan odkrywa »  
00:48:50

Na dobre i na złe - odc. 886 – Gdzie diabeł mówi dobranoc

Kuba wykorzystuje chwilę nieuwagi bandytów i ucieka do pobliskiego lasu. Porywacze szybko go odnajdują, stają się coraz bardziej agresywni i w końcu odurzają chłopca lekami, po których malec przestaje dawać oznaki życia. A gdy bandyci zauważają „problem”, postanawiają wziąć okup i zabić także Radwana. Jacek upiera się, by Krzysztof dla »  
00:46:39

Na dobre i na złe - odc. 885 – Pobożne życzenie

4x3 Po groźbie porywaczy Radwan rezygnuje ze zgłoszenia na policji, że jego syn został uprowadzony, a bandyci nadal dają mu tylko 72 godziny na zdobycie okupu. Lekarz zadłuża się u wszystkich znajomych w szpitalu, a kolejną pożyczkę próbuje wziąć w kilku różnych bankach. A gdy o porwaniu Kuby dowiaduje się w »  
00:48:34

Odcinki

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Polecamy