• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Agustin Egurrola o ocenach Roksany Węgiel: – Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny

10:04, 13.05.2021
Agustin Egurrola o ocenach Roksany Węgiel: – Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny

Komentarze Agustina Egurroli, który w trzeciej edycji „Dance Dance Dance” po raz pierwszy pojawił się w roli jurora, odbiły się szerokim echem w mediach. Najgłośniej komentowano oceny choreografa dotyczące występów najmłodszych uczestniczek – Roksany Węgiel i jej przyjaciółki Oliwii Górniak. W odcinku finałowym, który zobaczymy już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2, Agustin Egurrola odniósł się do opinii, które wypowiadał po występach nastolatek w trakcie trwania całego show.
Nie sądziłem, że dziewczyny mogą osiągnąć taką jakość w tak krótkim czasie. To jest dla mnie wielka satysfakcja. Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny wyznał po jednym z sobotnich występów Agustin Egurrola.
Juror podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat młodej wokalistki. – Roksana może być pierwszą wokalistką, która naprawdę zacznie tańczyć na scenie. To może wyznaczyć nowe standardy. Wszyscy będziemy czekać na twoje występy, bo wiem że to będzie nie tylko cudowny wokal, ale niezwykła choreografia i taniec. Ruszaj w świat. Uwaga, polska Roxie nadchodzi ze zdwojoną siłą – mówił.
Warto było wylać ten pot, krew i łzyskwitowały Roksana i Oliwia, które w finale zatańczą dwie choreografie w duecie i po jednej solo.

W sobotnim wielkim finale o nagrodę główną – 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny – obok Roksany i Oliwii walczyć będą Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Najlepiej tańczącą parę trzeciej edycji „Dance Dance Dance” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo.
W ostatnim odcinku programu na multimedialnej scenie ponownie zobaczymy wszystkich uczestników trzeciej edycji show.

Wielki finał „Dance Dance Dance” już w sobotę o 20:00 w TVP2.

zobacz również

  brak informacji