• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Dance Dance Dance”: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

12:47, 06.05.2021
„Dance Dance Dance”: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak (fot. Natasza Młudzik/ Waldemar Kompała/ TVP)
Roksana Węgiel i Oliwia Górniak (fot. Natasza Młudzik/ Waldemar Kompała/ TVP)

Podziel się:   Więcej
Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak są najmłodszymi uczestniczkami trzeciej edycji tanecznego show TVP2. W półfinałowym odcinku, który widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę, młodziutka wokalistka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoich rodzicach. W naszym materiale wideo możecie nie tylko usłyszeć, co o mamie i tacie mówi Roksana Węgiel, ale także zobaczyć najmłodszego brata piosenkarki, Tymoteusza i ich mamę.

Tak naprawdę mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię. Tata również o mnie zawsze dbał. Takie wsparcie jest najlepsze i na maksa to doceniam – wyznała Roksana Węgiel.

Młodziutka wokalistka zdradziła także, że to właśnie mama jest powiernikiem jej tajemnic i najważniejszą ostoją w życiu.

Mama jest moją przyjaciółką, z która zawsze mogę porozmawiać na każdy temat – powiedziała uczestniczka trzeciej edycji „Dance Dance Dance”.

Okazuje się, że ogromna popularność Roksany spadła na całą rodzinę jak grom z jasnego nieba.

Nie spodziewaliśmy się, że kariera Roksanki rozwinie się w tak błyskawicznym tempie. Roksanka jest bardzo ambitną dziewczyną, ale jest też bardzo wrażliwa – mówi w naszym materiale mama wokalistki.
Przypomnijmy, że w sobotę na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance” wystąpią trzy duety - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do wielkiego finału przejdą tylko dwie pary. Z programem pożegna się duet z najmniejszą liczbą punktów.

Półfinał trzeciej edycji tanecznego show już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2!

zobacz również

  brak informacji