• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny odpadli z „Dance Dance Dance”. „Program był dobrym sprawdzianem dla naszego związku”

22:19, 24.04.2021
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny odpadli z „Dance Dance Dance”. „Program był dobrym sprawdzianem dla naszego związku”

Nadszedł czas pożegnania z kolejną parą – Marta i Paweł poza programem (fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP)
Nadszedł czas pożegnania z kolejną parą – Marta i Paweł poza programem (fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP)

Podziel się:   Więcej
Za nami piąty odcinek tanecznego show TVP2. Po występach w duetach oraz solówkach, przyszedł czas na decyzję jurorów. Marcie Paszkin i Pawłowi Bodziannemu nie udało się zgromadzić większej liczby punktów, niż drugiej zagrożonej parze – Annie Matysiak i Stanisławowi Karpielowi-Bułecce. W związku z tym, dawni uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” musieli pożegnać się z tanecznym show. Tuż po zakończeniu odcinka, Marta i Paweł przyznali, że udział w „Dance Dance Dance” zapamiętają jako jedną z najwspanialszych przygód w ich życiu, która pozwoliła im scalić łączącą ich relację.
Udział w „Dance Dance Dance” był dla nas, „świeżej” pary, dobrym sprawdzianem dla związku. Przez ponad dwa miesiące byliśmy ze sobą non stop – mieszkaliśmy ze sobą i wspólnie wylewaliśmy siódme poty (a nawet łzy…), co jeszcze bardziej nas do siebie zbliżyło i utwierdziło w przekonaniu, że chcemy być razem – wyznała Marta Paszkin.
To także fizyczne i psychiczne wyzwanie, ale jednocześnie też piękna, taneczna przygoda. Jesteśmy amatorami, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się choreografii a tym bardziej nie występowali na scenie. Wszystko było dla nas nowe i trudne, ale w rezultacie (przynajmniej w moim odczuciu), całkiem nieźle sobie z tym poradziliśmy. Dzięki programowi mieliśmy też okazję poznać super ludzi i zobaczyć jak wygląda show biznes od kuchni – dodała ukochana najbardziej znanego rolnika w Polsce.
Na czas nagrań i treningów przeniosłem się do Warszawy, dzięki czemu miałem okazję zamieszkać z Martą i jej córką Stefanią. Wcześniej żyliśmy na odległość i widywaliśmy się tylko weekendami. Wspólnie spędzony czas jeszcze bardziej zbliżył nas do siebie. Mieliśmy też okazję poznać siebie z zupełnie innej strony. Poznaliśmy też bardzo sympatycznych i ciekawych ludzi, a przede wszystkim jeszcze bardziej pokochaliśmy taniec. Pamiętam jak mało brakowało, a sami zrezygnowalibyśmy z możliwości udziału, bo po prostu baliśmy się, że sobie nie poradzimy i nie damy rady. Momentami rzeczywiście było trudno i wiele razy musieliśmy pokonywać własne słabości i ograniczenia, ale wspieraliśmy się z Martą w takich momentach i wspólnie daliśmy radę przez to przejść. Teraz mamy co wspominać i o czym opowiadać. Bez wątpienia było warto! – przyznał Paweł Bodzianny.
Marta i Paweł przekazali fundusze na cel charytatywny (fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP)
Odchodząc z programu, para przekazała 10 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Cancer Fighters, wspierającej osoby walczące z chorobą nowotworową.
Warto dodać, że po zakończeniu dzisiejszego odcinka punktacja została wyzerowana, w związku z czym w przyszłą sobotę trzy pary zaczną na nowo walczyć o przejście do wielkiego finału! Na parkiecie zobaczymy Roksanę Węgiel i Oliwię Górniak, Olę Nowak i Damiana Kordasa oraz Annę Matysiak i Stanisława Karpiela-Bułeckę.

Nowy odcinek „Dance Dance Dance” w sobotę 1 maja o godzinie 20:00 w TVP2.

Dowiedz się więcej o programie!

zobacz również

  brak informacji