• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Półfinał „Dance Dance Dance” przerasta uczestników: - To jest poziom krytyczny

12:04, 08.05.2021
Półfinał „Dance Dance Dance” przerasta uczestników: - To jest poziom krytyczny

fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP
fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Podziel się:   Więcej
Ola Nowak i Damian Kordas, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak już dziś będą walczyć o miejsce w wielkim finale „Dance Dance Dance”. Do kolejnego, ostatniego już odcinka trzeciej serii przejdą dwa duety, które zgromadzą największą liczbę punktów. Ogromne emocje związane z ostatnią eliminacją przed finałem wpłynęły niekorzystnie na treningi Oli Nowak i Damiana Kordasa. Para zaczęła borykać się z ogromnymi problemami i brakiem wiary w swoje umiejętności, co zaniepokoiło ich choreografa Patryka Kownackiego.
Ogromne emocje związane z ostatnią eliminacją przed finałem wpłynęły niekorzystnie na treningi Oli Nowak i Damiana Kordasa. Para zaczęła borykać się z ogromnymi problemami i brakiem wiary w swoje umiejętności, co zaniepokoiło ich choreografa Patryka Kownackiego.
Kolejny dzień z rzędu narzekania, że nie dadzą rady, że nie wyjdzie, że nie mają siły. Z takim nastawieniem, jakie prezentują teraz na sali, będzie bardzo ciężko - wyznał choreograf odpowiedzialny za przygotowania duetu do wspólnego występu w półfinale. 

 Sytuacja była o tyle zaskakująca, że w poprzednim odcinku wszystkie występy Oli i Damiana zostały bardzo wysoko ocenione przez jury. Za wspólny występ duet otrzymał aż 27,5 punktu. Solowy występ Oli Joanna Jędrzejczyk, Ida Nowakowska oraz Agustin Egurrola ocenili na 30 punktów a choreografię w wykonaniu Damiana na 27 punktów.
Agustin Egurrola zmartwiony przebiegiem treningów pary, postanowił interweniować. 

 Nie narzekamy, tylko jedziemy z tematem konkretnie. Dacie radę. Trzeba zmienić nastawienie. Wszystko zaczyna i kończy się w głowie - próbował uspokoić juror „Dance Dance Dance”, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

 Jest bardzo duży problem jeżeli chodzi o głowę. To jest poziom krytyczny. Powinniśmy umieć całą choreografię. Pomimo, że bardzo chcę, nie mam już siły. "Papaoutai" przy tym to jest nic - tłumaczyła zrezygnowana Ola Nowak przypominając bardzo wymagającą choreografię, którą wspólnie z Damianem Kordasem zatańczyła w szóstym odcinku.
Kto przejdzie do wielkiego finału trzeciej edycji „Dance Dance Dance”? Odpowiedź już dziś o 20:00 w TVP2.

zobacz również

  brak informacji