• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zwyciężczyniami „Dance Dance Dance”

22:44, 15.05.2021
Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zwyciężczyniami „Dance Dance Dance”

Zwyciężczynie 3. edycji show (fot. TVP)
Zwyciężczynie 3. edycji show (fot. TVP)

Podziel się:   Więcej
Finaliści „Dance Dance Dance” (fot. TVP)
Za nami finał trzeciej edycji „Dance dance dance”. O zwycięstwo walczyli Roksana Węgiel wraz z przyjaciółką, Oliwią Górniak oraz Staszek Karpiel-Bułecka i aktorka Anna Matysiak. W ostatnim odcinku sezonu każda para zatańczyła dwie choreografie w duecie, a każdy finalista po jednej solówce.
Nie zabrakło ponadczasowych popowych hitów, romantycznych ballad, a nawet musicalowych klasyków. Widzowie mieli również okazję po raz ostatni zobaczyć na parkiecie wszystkie gwiazdy mijającej edycji. Wspólnie z Idą, Joanną i Agustinem zaprezentowali układ do przeboju „Everybody” z repertuaru Backstreet Boys.

Dowiedz się więcej o programie!
Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska – prowadzący 3. edycji (fot. TVP)
Zgodnie z tradycją show, zwycięska para została wybrana przez widzów, drogą głosowania SMS. Prowadzący, Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora zaprosili widzów na transmisję na żywo, w trakcie której odczytali finałowy werdykt.
Czy jesteśmy gotowi? Musimy to zrobić! – dawkował napięcie Olek Sikora.

Wielkimi zwycięzcami 3. sezonu programu „Dance Dance Dance”, w dniu 15 maja zostają... Roxie i Oliwia! – dokończył, jednocześnie informując finalistów i jury o decyzji widzów.
Zwyciężczynie nie kryły wzruszenia. Odcinek finałowy był podsumowaniem wielogodzinnych prób, licznych wyrzeczeń i starań włożonych w przygotowania do poszczególnych etapów programu.

Często się pojawiały łzy w tym programie – przyznała Oliwia Górniak.

To są takie emocje, to jest nie do opisania, co my teraz czujemy, my jesteśmy całe rozemocjonowane! – potwierdziła Roksana Węgiel, pokazując widzom trzęsące się ręce.

Wygrany duet otrzymał 100 000 złotych do przekazania na wybrany przez siebie cel charytatywny. Kogo postanowiły wesprzeć Roxie i Oliwia?
Roksana i Oliwia przekazały 100 000 zł na cel charytatywny! (fot. TVP)
Wybrałyśmy Fundację pomocy dzieciom z chorobą nowotworową, dlatego, że uważamy, że to naprawdę szczytny cel. – tłumaczyła młoda wokalistka.

Fundacja prowadzi ośrodek terapeutyczny dla najmłodszych i wspiera ich w najtrudniejszych chwilach.
Gratulujemy zwycięzcom, finalistom i wszystkim gwiazdom minionej edycji! Do zobaczenia na antenach Telewizji Polskiej!
Wszystkie odcinki programu w TVP VOD!

zobacz również

  brak informacji