najbliższa emisja: 02.09.2014, godz. 17:00, TVP ABC

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Budzik - Miłe dni w Nowym Roku

Ruda, Kuchciak i Budzik (fot. TVP/I. Sobieszczuk)Pani Ewa zauważa, że nie przychodzą do niej listy. Budzik postanawia przeprowadzić w tej sprawie własne śledztwo. Czy ciekawski kociak dowie się, kto podkrada pocztę? W programie także piosenka pana Tenorka, bajka animowana oraz zabawa plastyczna pod hasłem: „Jak rozśmieszyć innych?”. »  

Budzik - Pingwiny

Kociaki i aktorzy, którzy im pomagają Budzik dowiaduje się o istnieniu pingwinów. Ku swemu zdumieniu, odkrywa, że są to ptaki! Ciekawski kotek postanawia dowiedzieć jak najwięcej o tych zwierzętach. Z wyjaśnieniami śpieszą pan Tenorek, malarz Igor oraz Wirus i Mycha. »  

Budzik - Zimowe przyjemności

Budzik i Ruda W co się bawić, kiedy jest ładna, zimowa pogoda, a w co, kiedy za oknem nieprzyjemna plucha? W tym odcinku Budzik ma dla dzieci sporo informacji o sportach zimowych i miłym spędzaniu czasu na śniegu i lodzie. W programie także spotkanie z Mychą, Wirusem, panem Tenorkiem i malarzem Igorem. »  

Budzik - Świąteczne wspomnienie

Budzik Kociaki opowiadają dzieciom, jak przebiegła Wigilia w domu pani Ewy i przeżywają kolejne, zabawne przygody. Widzów zaskoczą z pewnością nowa, bożonarodzeniowa oprawa, melodyjne piosenki, animowana bajka i zabawa plastyczna przygotowana przez Igora. »  

Budzik - Świąteczne marzenia

Budzikowa ekipaJuż za dwa dni Święta. Pani Ewa ma pełne ręce roboty, bo spodziewa się wielu gości. Marzy, by jakiś krasnoludek pomógł jej w przygotowaniach. Na szczęście w ściennym zegarze mieszka Piksel, który zaprasza do pomocy znajome skrzaty. W programie także mnóstwo piosenek i zabawa plastyczna. »  

Budzik - Idzie zima

Krasnoludek PikselZima zbliża się wielkimi krokami. Dlatego „Budzik” zachęca najmłodszych widzów do noszenia ciepłych czapek i szalików. W programie także kolejna premiera Kociego Teatrzyku, czyli bajka o dzielnym królewiczu. A dzieci z zespołu „Fasolki" śpiewają zimową piosenkę. »  

Budzik - Śnieg i lód

Kot Budzik tęskni za śniegiemKot Budzik pokochał śnieg i lód. Pragnie wybudować w mieszkaniu pani Ewy igloo. Czy dopnie swego? Niewykluczone, bo dzięki magicznym zdolnościom krasnoludka Piksela wszystko jest możliwe. »  

Budzik - Rękawiczki

RękawiczkiBudzik pragnie mieć rękawiczki. Udaje się na poszukiwanie rękawiczek dla kota. W bajkowym świecie wszystko jest możliwe, więc koty próbują zdobyć dla pani Ewy zaczarowane rękawiczki, czyli rękawiczki-pomocniczki. O takich rękawiczkach piosenkę śpiewają Fasolki, a Piksel opowiada bajkę. »