wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Budzik - Jubileusz

Jubileusz Budzik i Ruda zapraszają na 300 odcinek programu. Przejęta Pani Ewa piecze dla kociaków tort. Ale psotny Kuchciak sprawia, że deser staje się niejadalny. Do akcji wkracza królowa z sąsiedniej bajki. Chyba ma pomysł, jak uratować smakołyk. »  

Budzik - Łyżwy

Jeśli na łyżwy, to tylko z Panem TenorkiemBudzik, Ruda i Krasnal Piksel zapraszają widzów na specjalne wydanie Kociego Teatrzyku, w którym opowiedzą o przygodzie na ślizgawce. Spotykamy się też z Panem Melonikiem oraz piosenką pana Tenorka. A Wasze ulubione dachowce jeżdżą na łyżwach. »  

Budzik - Rycerz i królowa

Kot Budzik w Muzeum Wojska PolskiegoBudzik bardzo chce zostać rycerzem. Ale skąd wziąć miecz i zbroję? Pomysłowy kociak udaje się do Muzeum Wojska Polskiego. Tymczasem w mieszkaniu pani Ewy zjawia się niespodziewany gość – królowa z sąsiedniej bajki... »  

Budzik - Miłe dni w Nowym Roku

Ruda, Kuchciak i Budzik (fot. TVP/I. Sobieszczuk)Pani Ewa zauważa, że nie przychodzą do niej listy. Budzik postanawia przeprowadzić w tej sprawie własne śledztwo. Czy ciekawski kociak dowie się, kto podkrada pocztę? W programie także piosenka pana Tenorka, bajka animowana oraz zabawa plastyczna pod hasłem: „Jak rozśmieszyć innych?”. »  

Budzik - Pingwiny

Kociaki i aktorzy, którzy im pomagają Budzik dowiaduje się o istnieniu pingwinów. Ku swemu zdumieniu, odkrywa, że są to ptaki! Ciekawski kotek postanawia dowiedzieć jak najwięcej o tych zwierzętach. Z wyjaśnieniami śpieszą pan Tenorek, malarz Igor oraz Wirus i Mycha. »  

Budzik - Zimowe przyjemności

Budzik i Ruda W co się bawić, kiedy jest ładna, zimowa pogoda, a w co, kiedy za oknem nieprzyjemna plucha? W tym odcinku Budzik ma dla dzieci sporo informacji o sportach zimowych i miłym spędzaniu czasu na śniegu i lodzie. W programie także spotkanie z Mychą, Wirusem, panem Tenorkiem i malarzem Igorem. »  

Budzik - Świąteczne wspomnienie

Budzik Kociaki opowiadają dzieciom, jak przebiegła Wigilia w domu pani Ewy i przeżywają kolejne, zabawne przygody. Widzów zaskoczą z pewnością nowa, bożonarodzeniowa oprawa, melodyjne piosenki, animowana bajka i zabawa plastyczna przygotowana przez Igora. »  

Budzik - Świąteczne marzenia

Budzikowa ekipaJuż za dwa dni Święta. Pani Ewa ma pełne ręce roboty, bo spodziewa się wielu gości. Marzy, by jakiś krasnoludek pomógł jej w przygotowaniach. Na szczęście w ściennym zegarze mieszka Piksel, który zaprasza do pomocy znajome skrzaty. W programie także mnóstwo piosenek i zabawa plastyczna. »