najbliższa emisja: 01.08.2014, godz. 18:05, TVP ABC

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Budzik - Zimowe przyjemności

Budzik i Ruda W co się bawić, kiedy jest ładna, zimowa pogoda, a w co, kiedy za oknem nieprzyjemna plucha? W tym odcinku Budzik ma dla dzieci sporo informacji o sportach zimowych i miłym spędzaniu czasu na śniegu i lodzie. W programie także spotkanie z Mychą, Wirusem, panem Tenorkiem i malarzem Igorem. »  

Budzik - Świąteczne wspomnienie

Budzik Kociaki opowiadają dzieciom, jak przebiegła Wigilia w domu pani Ewy i przeżywają kolejne, zabawne przygody. Widzów zaskoczą z pewnością nowa, bożonarodzeniowa oprawa, melodyjne piosenki, animowana bajka i zabawa plastyczna przygotowana przez Igora. »  

Budzik - Świąteczne marzenia

Budzikowa ekipaJuż za dwa dni Święta. Pani Ewa ma pełne ręce roboty, bo spodziewa się wielu gości. Marzy, by jakiś krasnoludek pomógł jej w przygotowaniach. Na szczęście w ściennym zegarze mieszka Piksel, który zaprasza do pomocy znajome skrzaty. W programie także mnóstwo piosenek i zabawa plastyczna. »  

Budzik - Idzie zima

Krasnoludek PikselZima zbliża się wielkimi krokami. Dlatego „Budzik” zachęca najmłodszych widzów do noszenia ciepłych czapek i szalików. W programie także kolejna premiera Kociego Teatrzyku, czyli bajka o dzielnym królewiczu. A dzieci z zespołu „Fasolki" śpiewają zimową piosenkę. »  

Budzik - Śnieg i lód

Kot Budzik tęskni za śniegiemKot Budzik pokochał śnieg i lód. Pragnie wybudować w mieszkaniu pani Ewy igloo. Czy dopnie swego? Niewykluczone, bo dzięki magicznym zdolnościom krasnoludka Piksela wszystko jest możliwe. »  

Budzik - Rękawiczki

RękawiczkiBudzik pragnie mieć rękawiczki. Udaje się na poszukiwanie rękawiczek dla kota. W bajkowym świecie wszystko jest możliwe, więc koty próbują zdobyć dla pani Ewy zaczarowane rękawiczki, czyli rękawiczki-pomocniczki. O takich rękawiczkach piosenkę śpiewają Fasolki, a Piksel opowiada bajkę. »  

Budzik - Mrówki

MrówkiBudzik bierze pod lupę mrówki. Chce się dowiedzieć jak najwięcej o tych malutkich owadach. Jako reporter Kociej Telewizji dociera nawet do hodowcy mrówek. W programie także wesoła piosenka „Fasolek”. »  

Budzik - Przetwory

Budzik – PrzetworyTo już ostatni dzwonek, by zrobić zapasy na zimę. Ciekawski Budzik dowiaduje się, jak powstają domowe przetwory. A Pani Ewa szykuje dla kocurków tajemniczą niespodziankę. »