najbliższa emisja: 28.10.2014, godz. 17:00, TVP ABC

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Budzik - Przeprowadzka

PrzeprowadzkaWystarczyło parę zaklęć Piksela i proszę: stare poddasze nad mieszkaniem Pani Ewy wygląda jak nowe. To właśnie tu zadomowią się Wasze ulubione kociaki. Budzik i Ruda organizują razem z krasnoludkiem wielką przeprowadzkę. »  

Budzik - Siłacze

Siłacze Kot Budzik ma kolejne marzenie - chce być silny jak lew. Z pomocą spieszy niezawodny krasnal Piksel, który wzywa trenera - siłacza. Okazuje się jednak, że tajemniczy instruktor nie do końca jest osobą, za którą się podaje... »  

Budzik - Bałwanki

Wasze ulubione koty - Budzik i Ruda Koty żałują, że tej zimy spadło tak mało śniegu. A tak bardzo chciałyby ulepić bałwanka! Piksel postanawia im pomóc: próbuje wyczarować biały puch. W programie także spotkanie z Panem Melonikiem, piosenka Pana Tenorka, występ zespołu Fasolki i zabawa plastyczna. »  

Budzik - Jubileusz

Jubileusz Budzik i Ruda zapraszają na 300 odcinek programu. Przejęta Pani Ewa piecze dla kociaków tort. Ale psotny Kuchciak sprawia, że deser staje się niejadalny. Do akcji wkracza królowa z sąsiedniej bajki. Chyba ma pomysł, jak uratować smakołyk. »  

Budzik - Łyżwy

Jeśli na łyżwy, to tylko z Panem TenorkiemBudzik, Ruda i Krasnal Piksel zapraszają widzów na specjalne wydanie Kociego Teatrzyku, w którym opowiedzą o przygodzie na ślizgawce. Spotykamy się też z Panem Melonikiem oraz piosenką pana Tenorka. A Wasze ulubione dachowce jeżdżą na łyżwach. »  

Budzik - Rycerz i królowa

Kot Budzik w Muzeum Wojska PolskiegoBudzik bardzo chce zostać rycerzem. Ale skąd wziąć miecz i zbroję? Pomysłowy kociak udaje się do Muzeum Wojska Polskiego. Tymczasem w mieszkaniu pani Ewy zjawia się niespodziewany gość – królowa z sąsiedniej bajki... »  

Budzik - Miłe dni w Nowym Roku

Ruda, Kuchciak i Budzik (fot. TVP/I. Sobieszczuk)Pani Ewa zauważa, że nie przychodzą do niej listy. Budzik postanawia przeprowadzić w tej sprawie własne śledztwo. Czy ciekawski kociak dowie się, kto podkrada pocztę? W programie także piosenka pana Tenorka, bajka animowana oraz zabawa plastyczna pod hasłem: „Jak rozśmieszyć innych?”. »  

Budzik - Pingwiny

Kociaki i aktorzy, którzy im pomagają Budzik dowiaduje się o istnieniu pingwinów. Ku swemu zdumieniu, odkrywa, że są to ptaki! Ciekawski kotek postanawia dowiedzieć jak najwięcej o tych zwierzętach. Z wyjaśnieniami śpieszą pan Tenorek, malarz Igor oraz Wirus i Mycha. »