wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Budzik - Dużo ruchu

imageW zdrowym ciele zdrowy duch - pomyślał Budzik i rozpoczął dzień od ćwiczeń. Podążyła za nim Ruda. Do kociego studia przybył też Czocher z Panem Mimem i z piosenką. Igor ma dla Was jak zwykle nowy pomysł na zabawę. Zobaczycie też fragment ulubionego programu Waszych rodziców - „Tik Taka”. »  
00:25:00

Budzik - Nie tylko Kocia Telewizja

image Budzik i Ruda pokazują, jak powstają telewizyjne programy dla dzieci. Odwiedzają telewizyjne studio, obserwują, jak panie charakteryzatorki przygotowują do nagrania bajkowe postaci programu "Domisie". Budzik wyjaśnia, co to jest scenariusz, pokazuje, jak wygląda mikrofon i telewizyjna kamera. W telewizyjnym studiu koty spotykają również bohaterów nowego programu dla dzieci "I kudłate, »  
00:24:55

Budzik - Podróże i wyprawy

image Budzik i Ruda wspominają niedawno zakończone wakacje. Koty były w górach, nad morzem i nad jeziorami. Budzik najbardziej polubił górską wspinaczkę, teraz tłumaczy dzieciom, co to znaczy "połknąć bakcyla". Dzięki kociej wyobraźni Budzik i Ruda mogą podróżować dalej razem: z piosenką jadą do Francji, a wspólnie z Igorem wybierają się »  
00:24:22

Budzik - Co nowego w ZOO?

Image Kolejny odcinek programu będzie przede wszystkim o zwierzętach. Zwyczajnych i niezwykłych, młodych i starych. Budzik chce się wybrać do zoo, żeby dowiedzieć się, co tam u nich nowego, a Fasolki zaśpiewają piosenkę o dziwnym zwierzątku.. Budzik odwiedzi również Teatr Lalka. Spotka się tam z chorą dziewczynką, której marzeniem jest występ »  
00:25:00

Budzik - Wycieczka

image Pani Ewa z kotami: Budzikiem i Rudą wybierają się na wycieczkę. Koty jadą w specjalnej przyczepce doczepionej do roweru. Pani Ewa zabrała też na wycieczkę koszyk z prowiantem. Co zobaczą i w co będą się bawiły koty na wycieczce? W programie nie zabraknie również Igora, który razem z dziećmi wymyśli »  
00:24:14

Budzik - Dzień Dziecka

imageAle draka - Dzień Dzieciaka, Właśnie dzisiaj, już słoneczko nam zaświeci, Będą tańczyć, będą skakać, czarne, białe oraz żółte wszystkie dzieci! Ale draka Dzień Dzieciaka! Namalują czarodziejsko pędzlem złotym, wielki uśmiech na buziakach, dwa wesołe, dwa kochane, wasze koty Zapraszają Budzik i Ruda »  
00:25:00

Budzik - Alergie

ImagePiksel kicha jak najęty. Co się z nim dzieje? To wiosna przyniosła z sobą najróżniejsze pyłki, które wywołują alergię. Wiele dzieci dobrze zna tę dolegliwość. Uczulenie na mleko, sierść zwierząt, lub cokolwiek innego potrafi dać się porządnie we znaki. »  
00:25:00

Budzik - Nietoperze

ImageTe supermyszy mieszkają w jaskiniach i są szalenie pożyteczne. Nie wolno im robić krzywdy, bo znajdują się pod ścisłą ochroną. Latające ssaki tak bardzo podobają się Pikselowi, że krasnoludek zamienia się w Batmanka. Za to Budzik staje się najprawdziwszym Batkotkiem. »  
00:24:40