wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Budzik - Świąteczne marzenia

Budzikowa ekipaJuż za dwa dni Święta. Pani Ewa ma pełne ręce roboty, bo spodziewa się wielu gości. Marzy, by jakiś krasnoludek pomógł jej w przygotowaniach. Na szczęście w ściennym zegarze mieszka Piksel, który zaprasza do pomocy znajome skrzaty. W programie także mnóstwo piosenek i zabawa plastyczna. »  
00:23:37

Budzik - Idzie zima

Krasnoludek PikselZima zbliża się wielkimi krokami. Dlatego „Budzik” zachęca najmłodszych widzów do noszenia ciepłych czapek i szalików. W programie także kolejna premiera Kociego Teatrzyku, czyli bajka o dzielnym królewiczu. A dzieci z zespołu „Fasolki" śpiewają zimową piosenkę. »  
00:25:00

Budzik - Śnieg i lód

Kot Budzik tęskni za śniegiemKot Budzik pokochał śnieg i lód. Pragnie wybudować w mieszkaniu pani Ewy igloo. Czy dopnie swego? Niewykluczone, bo dzięki magicznym zdolnościom krasnoludka Piksela wszystko jest możliwe. »  
00:25:00

Budzik - Rękawiczki

RękawiczkiBudzik pragnie mieć rękawiczki. Udaje się na poszukiwanie rękawiczek dla kota. W bajkowym świecie wszystko jest możliwe, więc koty próbują zdobyć dla pani Ewy zaczarowane rękawiczki, czyli rękawiczki-pomocniczki. O takich rękawiczkach piosenkę śpiewają Fasolki, a Piksel opowiada bajkę. »  
00:23:25

Budzik - Mrówki

MrówkiBudzik bierze pod lupę mrówki. Chce się dowiedzieć jak najwięcej o tych malutkich owadach. Jako reporter Kociej Telewizji dociera nawet do hodowcy mrówek. W programie także wesoła piosenka „Fasolek”. »  
00:24:29

Budzik - Przetwory

Budzik – PrzetworyTo już ostatni dzwonek, by zrobić zapasy na zimę. Ciekawski Budzik dowiaduje się, jak powstają domowe przetwory. A Pani Ewa szykuje dla kocurków tajemniczą niespodziankę. »  
00:23:33

Budzik - Podziel się

Podziel się!Budzik zbiera skarby jesieni. Orzechy, kasztany i żołędzie zaczynają się jednak psuć, a uparty kot nie chce się ich pozbyć. Tu może pomóc może tylko krasnalowa brygada ratunkowa. »  
00:25:11

Budzik - Niespodzianki dla Mamy

Niespodzianki dla MamyCzasami rodzice i dzieci spędzają ze sobą mało czasu. Dzień Mamy to jeden z takich dni, gdy można nadrobić zaległości. „Budzik” podpowiada, jaki prezent warto podarować – mamie. »  
00:24:47