najbliższa emisja: 25.11.2014, godz. 17:00, TVP ABC

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Budzik - Lany Poniedziałek

Lany PoniedziałekWielkanoc to rodzinne święta, więc kociaki mają wielu gości. W odwiedziny wpadają Pan Tenorek, rozśpiewane Fasolki, Doktorek Motorek i Czocher. Wszyscy przynoszą ze sobą wiosenne niespodzianki. Na deser animowana bajka i śmigusowa zabawa plastyczna. »  

Budzik - Wiosna

Wiosna Wasze ulubione koty witają wiosnę. Podziwiają budzącą się do życia przyrodę z balkonu swojego nowego domu. Potem idą na spacer i szukają bazi, świeżej trawy, pączków i listków na drzewach. Opowiadają też dzieciom piękną bajkę. »  

Budzik - Młodsze rodzeństwo

Młodsze rodzeństwo Do Kuchciaka przyjeżdża młodszy brat, który okazuje się jeszcze większym rozrabiaką i żartownisiem. Przy okazji koty i krasnoludek opowiadają o swoich rodzinach, zastanawiają się, jak należy opiekować się młodszym rodzeństwem. »  

Budzik - Przeprowadzka

PrzeprowadzkaWystarczyło parę zaklęć Piksela i proszę: stare poddasze nad mieszkaniem Pani Ewy wygląda jak nowe. To właśnie tu zadomowią się Wasze ulubione kociaki. Budzik i Ruda organizują razem z krasnoludkiem wielką przeprowadzkę. »  

Budzik - Siłacze

Siłacze Kot Budzik ma kolejne marzenie - chce być silny jak lew. Z pomocą spieszy niezawodny krasnal Piksel, który wzywa trenera - siłacza. Okazuje się jednak, że tajemniczy instruktor nie do końca jest osobą, za którą się podaje... »  

Budzik - Bałwanki

Wasze ulubione koty - Budzik i Ruda Koty żałują, że tej zimy spadło tak mało śniegu. A tak bardzo chciałyby ulepić bałwanka! Piksel postanawia im pomóc: próbuje wyczarować biały puch. W programie także spotkanie z Panem Melonikiem, piosenka Pana Tenorka, występ zespołu Fasolki i zabawa plastyczna. »  

Budzik - Jubileusz

Jubileusz Budzik i Ruda zapraszają na 300 odcinek programu. Przejęta Pani Ewa piecze dla kociaków tort. Ale psotny Kuchciak sprawia, że deser staje się niejadalny. Do akcji wkracza królowa z sąsiedniej bajki. Chyba ma pomysł, jak uratować smakołyk. »  

Budzik - Łyżwy

Jeśli na łyżwy, to tylko z Panem TenorkiemBudzik, Ruda i Krasnal Piksel zapraszają widzów na specjalne wydanie Kociego Teatrzyku, w którym opowiedzą o przygodzie na ślizgawce. Spotykamy się też z Panem Melonikiem oraz piosenką pana Tenorka. A Wasze ulubione dachowce jeżdżą na łyżwach. »