wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Budzik - Dzień Dziecka

imageAle draka - Dzień Dzieciaka, Właśnie dzisiaj, już słoneczko nam zaświeci, Będą tańczyć, będą skakać, czarne, białe oraz żółte wszystkie dzieci! Ale draka Dzień Dzieciaka! Namalują czarodziejsko pędzlem złotym, wielki uśmiech na buziakach, dwa wesołe, dwa kochane, wasze koty Zapraszają Budzik i Ruda »  

Budzik - Alergie

ImagePiksel kicha jak najęty. Co się z nim dzieje? To wiosna przyniosła z sobą najróżniejsze pyłki, które wywołują alergię. Wiele dzieci dobrze zna tę dolegliwość. Uczulenie na mleko, sierść zwierząt, lub cokolwiek innego potrafi dać się porządnie we znaki. »  

Budzik - Nietoperze

ImageTe supermyszy mieszkają w jaskiniach i są szalenie pożyteczne. Nie wolno im robić krzywdy, bo znajdują się pod ścisłą ochroną. Latające ssaki tak bardzo podobają się Pikselowi, że krasnoludek zamienia się w Batmanka. Za to Budzik staje się najprawdziwszym Batkotkiem. »  

Budzik - Lany Poniedziałek

Lany PoniedziałekWielkanoc to rodzinne święta, więc kociaki mają wielu gości. W odwiedziny wpadają Pan Tenorek, rozśpiewane Fasolki, Doktorek Motorek i Czocher. Wszyscy przynoszą ze sobą wiosenne niespodzianki. Na deser animowana bajka i śmigusowa zabawa plastyczna. »  

Budzik - Wiosna

Wiosna Wasze ulubione koty witają wiosnę. Podziwiają budzącą się do życia przyrodę z balkonu swojego nowego domu. Potem idą na spacer i szukają bazi, świeżej trawy, pączków i listków na drzewach. Opowiadają też dzieciom piękną bajkę. »  

Budzik - Młodsze rodzeństwo

Młodsze rodzeństwo Do Kuchciaka przyjeżdża młodszy brat, który okazuje się jeszcze większym rozrabiaką i żartownisiem. Przy okazji koty i krasnoludek opowiadają o swoich rodzinach, zastanawiają się, jak należy opiekować się młodszym rodzeństwem. »  

Budzik - Przeprowadzka

PrzeprowadzkaWystarczyło parę zaklęć Piksela i proszę: stare poddasze nad mieszkaniem Pani Ewy wygląda jak nowe. To właśnie tu zadomowią się Wasze ulubione kociaki. Budzik i Ruda organizują razem z krasnoludkiem wielką przeprowadzkę. »  

Budzik - Siłacze

Siłacze Kot Budzik ma kolejne marzenie - chce być silny jak lew. Z pomocą spieszy niezawodny krasnal Piksel, który wzywa trenera - siłacza. Okazuje się jednak, że tajemniczy instruktor nie do końca jest osobą, za którą się podaje... »