fot.TVP

„Ja to mam szczęście”

Joanna jest niepoprawną romantyczką. Zapytana przez Jerzego co chciałaby dostać na Walentynki odpowiada, że coś od serca. Ponieważ Jerzy wątpi w swoje umiejętności poetyckie o pomoc prosi starszą córkę... Załamana Joanna odnajduje w sobie coraz więcej oznak starzenia.

„Komisarz Alex”: ostry nauczyciel

fot.TVP (c)
Bromski i jego policyjni koledzy Lucyna i Puchała otrzymują niepokojące wieści: zaginęła uczennica będąca w tym samym wieku jak pierwsza ofiara szkoły muzycznej. wideo »

„Ranczo”: spółdzielnia Lucy

fot.TVP (c)
Czerepach po raz kolejny wykorzystuje działania Lucy do wypromowania senatora w mediach o udziale osób, które bezpośrednio były w to zaangażowane jakby zapominając. Co na to Lucy? wideo »

„rodzinka.pl”: babski wypad?

(fot. TVP) (c)
Maria snuje plany babskiego wyjazdu do Paryża. Próbuje przekonać do pomysłu Natalię. Przyjaciółka zastanawia się jednak, czy pozostawienie czterech mężczyzn pod jednym dachem na całe trzy dni nie wywoła lawiny wideo »

„Aida”: Problemy dorastania

fot. tvp (c)
Aneta chce zarabiać, ale Aida uważa, że córka jest jeszcze za młoda, aby pracować. Córka zaczyna więc okłamywać matkę, która musi znaleźć złoty środek między zaufaniem córce a odpowiedzialnym wychowaniem. »

„Ojciec Mateusz”: niewygodny mieszkaniec

fot. tvp (c)
Ewa Falkiewicz, właścicielka nowej cukierni, przyjęła do pracy pochodzącego z Mołdawii cukiernika Konstantina. Mieszkańcy chwalą jego ciastka. Nie wszyscy są jednak zadowoleni z sukcesu nowej cukierni. Zobacz 88 odcinek serialu w vod.tvp.pl! wideo »

„Głęboka woda”: wspólna noc Miki i Wiktora

(fot. TVP) (c)
Po kłótni z Maksem, Mika postanawia się wyprowadzić ze wspólnego mieszkania. Wieczorem spotyka w ośrodku pomocy społecznej Wiktora, który oferuje jej nocleg... wideo »

Polecamy

Przegapiłeś w telewizji? Zobacz w Internecie
Kobiety mediów
Która z nich lepiej odnajduje się w drapieżnym dziennikarskim świecie?
Basia z „Rezydencji”
fot. East News
Basia z „Rezydencji” 
Agata z „Wiadomości...”
(fot. producent)
Agata z „Wiadomości...” 
 

ankieta

Którą z serialowych śmierci przeżyłeś najbardziej?