Strona główna » Seriale » obyczajowe » Nad rozlewiskiem

Nad rozlewiskiem

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Nad rozlewiskiem - odc. 13

fotoMarysia oznajmia Konradowi, że planuje przenieść się nad rozlewisko. Basia z Tomaszem uzgadniają datę ślubu. Okazuje się, że w tym dniu również Ewa Stern i Piernacki zaplanowali swój ślub. Karolak popada w depresję i szykuje się na śmierć. »  

Nad rozlewiskiem - odc. 11

image Kasia mówi Czarkowi o problemach nękających mieszkańców rozlewiska i prosi go o wstawiennictwo u szefa. Konrad wszystkie swoje siły angażuje w projekt drogi omijającej najpiękniejsze miejsca, w czym dzielnie pomaga mu Tomasz. Tymczasem Marysia kontynuuje romans z Krzysztofem. Małgosia dowiaduje się, że córka ją okłamuje. W międzyczasie Agata traci pracę »  

Nad rozlewiskiem - odc. 10

fot. Mieszkańców okolicy bulwersuje budowa drogi. Jedynie Jóźwiakowie widzą w niej szansę na poprawę życia. Zamierzają zbudować przy autostradzie stację benzynową. Postanawiają wejść w spółkę z miejscowym bogaczem, właścicielem pobliskiej stacji. Ewa namawia Elwirę, by skłoniła Oresta do udziału w mistrzostwach fryzjerstwa. Marysia wspomina chwile ze wspólnego życia z Kubą, a »  

Nad rozlewiskiem - odc. 9

fot. Krzysztof angażuje się w pracę zespołu i zaniedbuje swoje obowiązki leśniczego. Tomasz przywołuje młodego leśniczego do porządku. Całe miasteczko żyje budową drogi. Okazuje się, że ma ona przechodzić przez nowy dom Pauli i Sławka. Jóźwiakowie natomiast już planują, w co zainwestują pieniądze otrzymane z odszkodowania. Ewa Stern udziela wywiadu w »  

Marysia i...
Z jednej strony mąż – uroczy, ale niedojrzały Kuba, z drugiej kochanek – przystojny i bardzo męski leśniczy Krzysztof. Kto jest lepszym partnerem dla Marysi?
Kuba
Antoni Królikowski (fot. TVP)
Kuba 
Krzysztof
Mateusz Janicki (fot. TVP)
Krzysztof 
 

ankieta

Czy Małgosia powinna ponownie wyjść za mąż za Konrada?